Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 56,8 m², położonego w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 498 750 zł przy sumie oszacowania 665 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 51 m², położonego w Opolu, na wysokim piętrze bloku, składającego się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Lokal został oszacowany na 409 700 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 307 275 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 71,9 m² z balkonem, położony w Łodzi w budynku z 1993 r. Cena wywołania wynosi 408 000 zł, a mieszkanie obejmuje kuchnię, łazienkę, osobne WC i przedpokój, z prawem własności oraz udziałem w częściach wspólnych nieruchomości.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 73,10 m² w Piasecznie, położony w budynku z 2005 roku na kameralnym osiedlu z garażem podziemnym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), przedpokoju, łazienki z wc oraz garderoby i znajduje się w budynku wyposażonym w pełne media, domofon oraz instalację TV i internetową.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 63 m², położone na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym, w ramach spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 371 625 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 330 750 zł, przy sumie oszacowania 441 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,8 m², położony na 3. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz balkonu. Cena wywołania wynosi 357 000 zł przy sumie oszacowania 476 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Krakowie, w dzielnicy Czyżyny, w budynku wielorodzinnym na dobrze zagospodarowanym osiedlu z parkingiem i zielenią. Okolica charakteryzuje się pełną infrastrukturą – w pobliżu znajdują się liczne sklepy, centrum handlowe, placówki oświatowe, obiekty sportowe, place zabaw oraz parki.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 65 m², położony w Szczecinie, w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz). Nieruchomość stanowiąca pełną własność ma cenę wywołania 310 500 zł i jest obciążona służebnościami osobistymi pozostającymi w mocy po sprzedaży.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 62,19 m² w Łodzi, położony w budynku wielorodzinnym na czwartym piętrze, w środkowej części kondygnacji. Cena wywołania wynosi 314 100 zł, a z lokalem związany jest udział w gruncie oraz częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni ok. 70 m² z balkonem, położone w budynku wielorodzinnym w Opocznie, w województwie łódzkim. Lokal znajduje się na 2. piętrze, składa się z 3 pokoi, pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki i WC, a cena wywołania wynosi 360 600 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 74 m², położony na parterze 3‑piętrowego budynku z lat 30. w Szczecinie, w rejonie Śródmieścia (osiedle Międzyodrze-Wyspa Pucka), z przynależną piwnicą ok. 19 m². Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego wc z prysznicem, ma przeciętną funkcjonalność, a cena wywołania w licytacji wynosi 300 750 zł.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 67,8 m², położony na 1. kondygnacji niskiego budynku w rejonie Pilczyc, składający się z kuchni, 2 pokoi, korytarza, łazienki, piwnicy oraz dodatkowego pomieszczenia z osobnym wejściem z ulicy. Nieruchomość w prawie własności znajduje się w budynku w złym stanie technicznym, a cena wywołania wynosi 318 800 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 66,1 m², położony w Biedrusku w budynku z lat 70., na 1. piętrze czteropiętrowego bloku, z przynależną piwnicą i mediami (kanalizacja, gaz, woda). Cena wywołania wynosi 310 800 zł, a lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 76,18 m², położony na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku w Legnicy (woj. dolnośląskie), w skład którego wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, z oknami PCV, panelami na podłogach, wyposażoną kuchnią i łazienką z WC, a z własnością lokalu związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,66 m² w Łodzi, położony na parterze budynku, z balkonem i ekspozycją okien na wschód i zachód. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, posiada pełne uzbrojenie w media miejskie, a cena wywołania wynosi 316 950 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 57,6 m² w Mrzeżynie, położone na parterze bloku z lat 80., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju i balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal w prawie własności z mediami (woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe) ma cenę wywołania 364 667 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem przetargu jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 65,28 m² z piwnicą, położonym w Sopocie w dzielnicy nadmorskiej, w budynku wielorodzinnym z dostępem do miejsca parkingowego. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 72 m², położony w Warce, w nowszym, czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i balkonu, posiada pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania wynosi 399 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Rogów koło Końskich (woj. świętokrzyskie), o powierzchni ok. 75 m², z 3 pokojami, aneksem kuchennym, 2 łazienkami, pomieszczeniem gospodarczym i ogródkiem, położony na 1. i 2. kondygnacji budynku z 2020 r. Nieruchomość w dobrym standardzie, z mediami (woda, gaz, kanalizacja, siła), ma prawo do miejsca postojowego pod wiatą, a cena wywołania w licytacji wynosi 366 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 68 m², położonego w Radomiu, w budynku z 1991 roku na 1. piętrze z 4, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal wyposażony jest w media miejskie (woda, kanalizacja, gaz, siła, kablówka), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 350 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w Białymstoku w budynku z 1999 roku na 1. piętrze, z balkonem, piwnicami oraz pełnym uzbrojeniem w media (woda, kanalizacja, gaz). Lokal stanowiący odrębną własność wyceniono na 599 500 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 399 666,67 zł.
Lokal mieszkalny o prawie własności położony jest w Kołobrzegu, w rejonie centrum miasta. Przedmiotem elektronicznej licytacji jest mieszkanie wycenione na 425 000 zł, z ceną wywołania 318 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79,5 m² z przynależnymi pomieszczeniami 14,54 m², położone na parterze budynku mieszkalnego w jednej z miejscowości w Polsce. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi, łazienki, wc i korytarza oraz posiada duży taras 45,77 m², a jego okna wychodzą na trzy strony świata.