Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 61,71 m², położony w centralnej części Polanicy-Zdroju, w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania wynosi 215 625 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 52 m² położone w Kątach Wrocławskich, na 3. piętrze niskiego bloku z lat 70., składa się z 3 pokoi (w tym jeden z balkonem), kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz piwnicy; lokal wymaga odświeżenia lub remontu, szczególnie w łazience i części podłóg. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 280 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Łodzi o powierzchni ok. 59 m², położonego na 9. piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju.
Na licytacji komorniczej w centrum Polanicy-Zdroju oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 61,71 m², położony na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania wynosi 215 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,7 m², położone w Jastrzębiu-Zdroju, w bloku z lat 70., na 10. (ostatnim) piętrze, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz komórki lokatorskiej. Lokal jest po remontach instalacji, w dobrym standardzie (panele, płytki, okna PCV, zabudowa kuchenna na wymiar, klimatyzacja), a cena wywołania w licytacji wynosi 233 250 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest prawo własności mieszkania o powierzchni 64,9 m², położonego w Jeleniej Górze w budynku wielorodzinnym, na wyższej kondygnacji, składającego się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC oraz piwnicy. Lokal z mediami (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka) ma cenę wywołania 212 055 zł.
Na licytacji komorniczej w Inowrocławiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m², położone na 4. piętrze bloku z 1981 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 240 266,67 zł.
Lokal mieszkalny o prawie własności położony jest w Ełku, w budynku wielorodzinnym, i stanowi przedmiot licytacji komorniczej elektronicznej. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową ok. kilkudziesięciu metrów kwadratowych (dokładny metraż nie został podany), a cena wywołania wynosi 286 500 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 66 m² położony w Bełżycach, w budynku czteropiętrowym, znajduje się na 2. piętrze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 264 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 55,70 m² z loggią i komórką lokatorską, położone na IV piętrze budynku wielorodzinnego w Rybniku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyceniono na 320 900 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 240 675 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 64,6 m², położony w Białogardzie, w budynku z 1988 roku, na parterze czteropiętrowego bloku, składający się obecnie z pokoju z balkonem, otwartej sypialni z pokojem kąpielowym, dodatkowego pokoju/garderoby oraz osobnego WC. Nieruchomość w prawie własności, z dostępem do wody i kanalizacji, ma cenę wywołania 235 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Jaworznie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 60 m², położony na 4. piętrze w 4‑piętrowym budynku z 1985 roku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnym prawem własności, uzbrojona w media (woda, gaz, kanalizacja, internet), ma cenę wywołania 249 450 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 64,1 m², położone w Legnicy w zabytkowej, trzypiętrowej kamienicy, na drugim piętrze, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz piwnicy. Lokal w stanie do odświeżenia, z mediami (woda, gaz, kanalizacja, internet), oferowany jest w licytacji elektronicznej z ceną wywołania 210 000 zł.
Lokal mieszkalny nr 4 położony jest w Katowicach, w dzielnicy Ligota, w budynku wielorodzinnym, jako przedmiot spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu prowadzonego przez uprawniony organ, co może stwarzać możliwość zakupu poniżej wartości rynkowej.
Lokal mieszkalny o powierzchni 53,44 m² położony jest w Katowicach, w budynku wielorodzinnym, i składa się m.in. z kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 213 225 zł przy sumie oszacowania 284 300 zł.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Kaliszu, w rejonie ulicy Polnej. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym; szczegółowy metraż, układ pokoi i cena zostaną określone w dokumentacji licytacyjnej/przetargowej.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 60,38 m², położone w Radomsku, w bloku z 1981 roku, na 4. piętrze, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Lokal w budynku czteropiętrowym z mediami miejskimi ma cenę wywołania 212 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m² w Pionkach (woj. mazowieckie), położone na 4. piętrze budynku z lat 80., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 238 875 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Sosnowcu o powierzchni 62,33 m², położony na parterze czteropiętrowego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,28 m². Cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 234 000 zł przy wartości oszacowania 312 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m² z piwnicą, położone na 3. piętrze bloku w Andrychowie (woj. małopolskie). Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 264 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m² z piwnicą, położone w Budzyniu na osiedlu mieszkaniowym w budynku z 1973 roku, na 2. piętrze w 3‑kondygnacyjnym bloku. Lokal w prawie własności z mediami (woda, gaz) ma cenę wywołania 255 675 zł i jest obciążony niewielkim, rozłożonym na raty roszczeniem z tytułu przekształcenia użytkowania wieczystego.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 59,5 m² w Białogardzie, położony na pierwszym piętrze niskiego budynku i składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego, z mediami oraz ogrzewaniem z pieca na paliwo stałe. Do mieszkania przynależy dodatkowe pomieszczenie o powierzchni 16,5 m² w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 216 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 52,5 m², położony na parterze niskiego, trzypiętrowego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnym prawem własności, wyposażone w media (woda, kanalizacja, gaz), ma cenę wywołania 276 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 68,76 m², położony w Szczecinie, w kamienicy z ok. 1900 r., na 1. piętrze niskiego, 2‑kondygnacyjnego budynku, składający się z 3 pokoi. Cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 261 750 zł przy sumie oszacowania 349 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 3‑pokojowego mieszkania w bloku na osiedlu mieszkaniowym w Rybniku, położony na IV piętrze budynku wielorodzinnego, w standardzie wykończenia określonym jako średni. Nieruchomość wyceniono na 273 296 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 204 972 zł.