Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Guzice, dolnośląskie

Dom 27-07-2026
203 250 zł
203 250 zł/m2
Nieruchomość

Zapole, łódzkie

Dom 23-06-2026
202 000 zł
202 000 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Stargard, zachodniopomorskie

Mieszkanie 27-05-2026
218 250 zł
2 805 zł/m2
Nieruchomość

Popów, śląskie

Dom 30-06-2026
203 667 zł
2 514 zł/m2
Nieruchomość

Przysów, świętokrzyskie

Dom 08-06-2026
246 933 zł
2 029 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Pałecznica, małopolskie

Dom 16-06-2026
228 750 zł
1 535 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Radom, Planty

Mieszkanie 16-06-2026
298 277 zł
5 404 zł/m2
Nieruchomość
-71%

Proszków, dolnośląskie

Mieszkanie 22-06-2026
257 867 zł
2 598 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Będzin, śląskie

Mieszkanie 02-06-2026
261 750 zł
4 155 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 17-06-2026
260 100 zł
3 710 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Zawiercie, śląskie

Mieszkanie 30-06-2026
217 500 zł
3 398 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 22-06-2026
211 333 zł
4 477 zł/m2
Nieruchomość

Łomianki, mazowieckie

Dom Udział % 26-05-2026
291 938 zł
1 663 zł/m2
Nieruchomość

Pruszków, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 11-08-2026
206 250 zł
2 857 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Polanica-Zdrój, dolnośląskie

Mieszkanie 19-06-2026
215 625 zł
3 494 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Mieszkanie 23-06-2026
291 800 zł
4 796 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Mieszkanie 15-06-2026
280 500 zł
5 405 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Świdnik, lubelskie

Mieszkanie 18-06-2026
249 750 zł
5 171 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 27-07-2026
208 500 zł
3 870 zł/m2
Nieruchomość

Pawłowiczki, opolskie

Dom 17-06-2026
227 250 zł
1 723 zł/m2
Nieruchomość

Rudnik Nad Sanem, podkarpackie

Dom 22-06-2026
235 333 zł
2 736 zł/m2
Nieruchomość

Modliszewice, świętokrzyskie

Dom 07-09-2026
262 000 zł
2 381 zł/m2
Nieruchomość

Skierniewice, łódzkie

Dom 22-06-2026
225 000 zł
225 000 zł/m2
Nieruchomość

Rynołty, podlaskie

Dom 11-06-2026
205 814 zł
1 673 zł/m2
Nieruchomość

Padew Narodowa, podkarpackie

Dom 08-06-2026
271 933 zł
271 933 zł/m2
Ustaw alert