Wróć do listy

Pruszków, mazowieckie

206 250 zł
2 857 zł/m2
Mieszkanie 72,20 m2 4 pokoje Licytacja komornicza Udział % Wadium do 11-08-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 206 250 zł
Miasto Pruszków
Powierzchnia 72,20 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 27 500 zł
Numer oferty 513600X1202851203
Termin wpłaty wadium 11-08-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 72,20 m² w Pruszkowie, położonego w budynku z lat 90. na piątym piętrze. Lokal składa się z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu, jest dwustronny (wschód–zachód) i znajduje się w środkowej części bloku.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę