Wróć do listy

Rudnik Nad Sanem, podkarpackie

235 333 zł
2 736 zł/m2
Dom 86,00 m2 Licytacja komornicza Wadium do 22-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 235 333 zł
Powierzchnia 86,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 35 300 zł
Numer oferty 513343X1202249309
Termin wpłaty wadium 22-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa w Rudniku nad Sanem, zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domem jednorodzinnym w całości podpiwniczonym oraz parterowym budynkiem gospodarczym o łącznej zabudowie ok. 229 m². Posesja stanowi dwie działki tworzące jednolitą całość, jest ogrodzona, z utwardzonym wjazdem i ciągami pieszymi oraz bramą wjazdową i garażem o funkcji garażowo-magazynowej.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny