Na licytacji komorniczej w Słupsku oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 64,56 m², składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, WC, przedpokoju, z balkonem i piwnicą, położone w budynku z 1991 roku. Cena wywołania wynosi 211 333,33 zł przy sumie oszacowania 317 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 49,6 m² w Ząbkach (woj. mazowieckie), położone na 3. piętrze 4‑kondygnacyjnego budynku z 2013 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, siła). Cena wywołania wynosi 382 653 zł przy sumie oszacowania 510 204 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 57,8 m², położone na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku z 1941 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Cena wywołania wynosi 258 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Na licytacji komorniczej w Poznaniu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,3 m², położony na 12. piętrze bloku z lat 80., składający się z 2 pokoi, kuchni oraz piwnicy, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 239 600 zł i obejmuje dwa udziały w prawie własności lokalu wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, z zastrzeżeniem pozostającego w mocy dożywotniego prawa użytkowania.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/5 w prawie własności dużego mieszkania o powierzchni ok. 151 m², położonego w Warszawie, w nowym budownictwie z ok. 2008 r., w dzielnicy z zabudową apartamentową. Lokal znajduje się na wyższej kondygnacji budynku z windą, ma 5 pokoi, aneks kuchenny, 2 łazienki, toaletę oraz loggię, a cena wywołania udziału wynosi *** zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m², położony w budynku wielomieszkaniowym. Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m². Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 32,5 m², położonego w Gorzowie Wielkopolskim, w czteropiętrowym bloku na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przynależnej piwnicy. Nieruchomość wyceniono na 100 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 75 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 53 m², położonym w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, a cena wywołania udziału wynosi 39 375 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 64,57 m², położonym w Nowej Soli w kamienicy na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o średnim standardzie funkcjonalnym. Cena wywołania udziału wynosi 28 125 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 74,22 m² w Lęborku, położony na pierwszym piętrze i poddaszu kamienicy z 1915 roku, z czterema pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC oraz piwnicą, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 140 250 zł przy oszacowaniu 187 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m², położone w budynku z 2012 roku, z aneksem kuchennym, WC oraz przynależną komórką lokatorską. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku, a cena wywołania wynosi 428 250 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² położone w Kędzierzynie-Koźlu, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 181 800 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m² z balkonem i piwnicą, położone na 4. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z 1967 r. w Janikowie (woj. kujawsko‑pomorskie. Cena wywołania wynosi 110 250 zł, lokal ma jednostronny, mniej korzystny układ pomieszczeń z przejściową kuchnią bez okna.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Drogomyślu w województwie śląskim, objęta księgą wieczystą, o wartości oszacowania 287 200 zł. Licytacja stacjonarna odbędzie się w czerwcu 2026 r., a cena wywołania wynosi 215 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 166 m² z 5 pokojami, wybudowany w 2006 roku w Świeradowie-Zdroju, na działce ok. 452 m² z pełnym uzbrojeniem (woda, kanalizacja, gaz, prąd). Nieruchomość w bardzo korzystnej lokalizacji, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, ma cenę wywołania 762 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m² w miejscowości Załubice Nowe w województwie mazowieckim, wybudowany w 1987 roku, z balkonem oraz mediami (siła, woda). Nieruchomość położona jest na parterowym budynku, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 363 741,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/7 w prawie własności nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 1,01 ha w miejscowości Minkowskie w województwie opolskim, zabudowanej parterowym domem wolnostojącym z poddaszem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej i mediami (woda, kanalizacja, prąd) ma cenę wywołania 36 676,67 zł.
Na licytacji komorniczej w miejscowości Folwark (gm. Rawicz, woj. wielkopolskie) wystawiona jest zabudowana działka o pow. ok. 0,53 ha z wolnostojącym domem jednorodzinnym (2 kondygnacje, rok budowy 2006), budynkiem biurowym i budynkiem magazynowo‑garażowym. Nieruchomość z 4 pokojami i zapleczem gospodarczym ma cenę wywołania ok. *** zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest budynek letniskowy położony w miejscowości Szczekarzewo w województwie kujawsko-pomorskim, sprzedawany jako udział w nieruchomości obciążonej. Cena wywołania udziału wynosi 162 666,67 zł przy sumie oszacowania 244 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 844 m² zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym z garażem w Starogardzie Gdańskim. Nieruchomość z dostępem do wody i kanalizacji, ogrodzona, w stanie wymagającym zagospodarowania terenu, ma cenę wywołania 214 771,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 447 m² z 6 pokojami, wybudowany w 2011 roku, położony w Nekli w województwie wielkopolskim, na działce o powierzchni ok. 0,14 ha, z dodatkowym budynkiem garażowym ok. 40 m². Nieruchomość z pełnym uzbrojeniem (m.in. gaz, woda, internet) ma cenę wywołania 940 733,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 139 m² na działce ok. 1500 m² w miejscowości Zmiennica koło Brzozowa, z 3 pokojami, kuchnią i łazienką, wybudowany w latach 70. i obecnie w trakcie remontu/rozbudowy. Nieruchomość z mediami (gaz, prąd, kanalizacja, studnia), z dojazdem asfaltową drogą gminną, ma cenę wywołania 133 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 113 m² w miejscowości Kotwasice (woj. wielkopolskie), położony na dwóch działkach – z budynkiem mieszkalnym, stawem rekreacyjnym i rozpoczętą budową na sąsiedniej parceli. Nieruchomość z 1988 r., w zabudowie jednorodzinnej, z 3 pokojami, balkonem, tarasem i mediami (prąd, woda, kanalizacja), ma cenę wywołania 323 670 zł.