Wróć do listy

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

75 000 zł
2 310 zł/m2
Mieszkanie 32,47 m2 2 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Wadium do 22-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 75 000 zł
Powierzchnia 32,47 m2
Województwo lubuskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 515425X1207125353
Termin wpłaty wadium 22-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 32,5 m², położonego w Gorzowie Wielkopolskim, w czteropiętrowym bloku na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przynależnej piwnicy. Nieruchomość wyceniono na 100 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 75 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę