Wróć do listy

Warszawa, Wilanów

1 620 000 zł
10 724 zł/m2
Mieszkanie 151,07 m2 2 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Wadium do 17-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 1 620 000 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 151,07 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 216 000 zł
Numer oferty 515428X1207132379
Termin wpłaty wadium 17-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/5 w prawie własności dużego mieszkania o powierzchni ok. 151 m², położonego w Warszawie, w nowym budownictwie z ok. 2008 r., w dzielnicy z zabudową apartamentową. Lokal znajduje się na wyższej kondygnacji budynku z windą, ma 5 pokoi, aneks kuchenny, 2 łazienki, toaletę oraz loggię, a cena wywołania udziału wynosi *** zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę