Wróć do listy

Świeradów-Zdrój, dolnośląskie

762 750 zł
4 600 zł/m2
Dom 165,80 m2 5 pokoi Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 11-08-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 762 750 zł
Powierzchnia 165,80 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 5
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 101 700 zł
Numer oferty 515414X1207099591
Termin wpłaty wadium 11-08-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 166 m² z 5 pokojami, wybudowany w 2006 roku w Świeradowie-Zdroju, na działce ok. 452 m² z pełnym uzbrojeniem (woda, kanalizacja, gaz, prąd). Nieruchomość w bardzo korzystnej lokalizacji, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, ma cenę wywołania 762 750 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny