Wróć do listy

Brzezica, dolnośląskie

88 950 zł
1 666 zł/m2
Mieszkanie 53,39 m2 2 pokoje -1 piętro Licytacja komornicza Wadium do 15-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 88 950 zł
Miasto Brzezica
Powierzchnia 53,39 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 11 860 zł
Numer oferty 515431X1207139405
Termin wpłaty wadium 15-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny