Wróć do listy

Dąbrowa Górnicza, śląskie

212 500 zł
1 504 zł/m2
Mieszkanie 141,30 m2 4 pokoje -1 piętro Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 212 500 zł
Powierzchnia 141,30 m2
Województwo śląskie
Ulica Storczyków 14
Liczba pokoi 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 31 875 zł
Numer oferty 515427X1207130037
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1078/21
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Aleksandra Michalak Kancelaria Komornicza nr II w Dąbrowie Górniczej
Początek16.07.2026 08:00
Zakończenie23.07.2026 12:00
Przystąpienie do14.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania212 500,00 zł
Suma oszacowania318 750,00 zł
Rękojmia31 875,00 zł
Adres nieruchomości
AdresStorczyków 14/14
Miejscowość41-303 Dąbrowa Górnicza
Województwośląskie
Oględziny nieruchomości
AdresStorczyków 14, 41-303 Dąbrowa Górnicza
Termin2026-07-01, godz. 09:00–14:00
Opis

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 141,30 m2 oraz pomieszczenie przynależne w postaci garażu o powierzychni użytkowej 15,70 m2. Lokal położony w budynku wielomieszkaniowym, trzypoziomowy, łącznie 5 pokoi, kuchnia, przedpokój, wiatrołap, 2 x łazienka - wc, klatka schodowa i schowek. Trzy tarasy/balkony. Mieszkanie zadbane, wyremontowane, stan techniczny bardzo dobry.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.