Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 41,48 m2
87 750 zł
2 115 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 41,48 m2
58 500 zł
1 410 zł/m2
Nieruchomość

Pietrzaki, śląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.0964 ha
60 000 zł
62 zł/m2
Nieruchomość

Pietrzaki, śląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.1091 ha
60 000 zł
55 zł/m2
Nieruchomość

Wodzisław Śląski, śląskie

Garaż 07-10-2026
Pow.: 15,81 m2
28 000 zł
1 771 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Wodzisław Śląski, śląskie

Garaż 07-10-2026
Pow.: 15,81 m2
28 000 zł
1 771 zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Obiekt 23-09-2026
Pow.: 39,24 m2
70 000 zł
1 784 zł/m2
Nieruchomość

Gródczanki, śląskie

Mieszkanie Udział % 12-10-2026
Pow.: 61,00 m2
27 459 zł
450 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
84 788 zł
707 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 43,50 m2
52 163 zł
1 199 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Obiekt 30-09-2026
Pow.: 1 969,43 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Obiekt 30-09-2026
Pow.: 229,19 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Jaworzno, śląskie

Obiekt 30-09-2026
Pow.: 1 045,06 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Jaworzno, śląskie

Obiekt 30-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Kalety, śląskie

Działka Udział % 15-09-2026
Pow.: 0.2016 ha
52 480 zł
26 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % 17-09-2026
Pow.: 48,85 m2
43 875 zł
898 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 83,20 m2
33 488 zł
402 zł/m2
Nieruchomość

Krzyżowa, śląskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.2792 ha
20 325 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Krzyżówki, śląskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.248 ha
72 600 zł
29 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Wieś, śląskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 44,02 m2
79 320 zł
1 802 zł/m2
Nieruchomość

Bytom, śląskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.8969 ha
85 000 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 47,18 m2
58 500 zł
1 240 zł/m2
Nieruchomość
-79%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 20-10-2026
Pow.: 43,50 m2
46 367 zł
1 066 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.