Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Bieruń, śląskie

Działka 30-09-2026
10 332 zł
zł/m2
Nieruchomość

Bieruń, śląskie

Działka 30-09-2026
14 760 zł
zł/m2
Nieruchomość

Bobrowniki Śląskie, śląskie

Obiekt 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
97 000 zł
97 000 zł/m2
Nieruchomość

Rybnik, śląskie

Działka 09-10-2026
93 500 zł
zł/m2
Nieruchomość
-53%

Jaworzno, śląskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 30,48 m2
92 500 zł
3 035 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-43%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 27,41 m2
96 000 zł
3 502 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 25,16 m2
78 000 zł
3 100 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 25,16 m2
80 000 zł
3 180 zł/m2
Nieruchomość

Lubomia, śląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0112 ha
12 000 zł
107 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 54,34 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 40,73 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 85,76 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,37 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Wirek

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.0126 ha
31 000 zł
246 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 30,47 m2
62 000 zł
2 035 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 31,72 m2
69 000 zł
2 175 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 15,38 m2
61 000 zł
3 966 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 26,31 m2
98 000 zł
3 725 zł/m2
Nieruchomość

Gać, śląskie

Działka 09-10-2026
Pow.: 0.3475 ha
59 500 zł
17 zł/m2
Nieruchomość

Stanowice, śląskie

Działka 16-10-2026
Pow.: 0.2967 ha
61 000 zł
21 zł/m2
Nieruchomość

Okołowice, śląskie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.04 ha
25 000 zł
63 zł/m2
Nieruchomość

Jaworzno, śląskie

Garaż 23-09-2026
Pow.: 18,00 m2
75 099 zł
4 172 zł/m2
Nieruchomość

Jaworzno, śląskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.011 ha
52 440 zł
477 zł/m2
Nieruchomość

Jaworzno, śląskie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.0458 ha
13 800 zł
30 zł/m2
Nieruchomość

Koniecpol, śląskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.2196 ha
15 000 zł
7 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.