Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Woźniki, śląskie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 188,00 m2
59 394 zł
316 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Jaworzno, śląskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 30,48 m2
92 500 zł
3 035 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 27,41 m2
96 000 zł
3 502 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 25,16 m2
78 000 zł
3 100 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 25,16 m2
80 000 zł
3 180 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 01-10-2026
Pow.: 42,78 m2
28 500 zł
666 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, Podlesie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 37,19 m2
26 950 zł
725 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość

Pińczyce, śląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 1.1274 ha
38 830 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Pińczyce, śląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.9082 ha
32 265 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Pińczyce, śląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 2.0643 ha
73 920 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
-74%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 33,01 m2
59 250 zł
1 795 zł/m2
Nieruchomość

Żarki, śląskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 154,00 m2
36 750 zł
239 zł/m2
Nieruchomość

Lubomia, śląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0112 ha
12 000 zł
107 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 54,34 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 40,73 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 85,76 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,37 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Wirek

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.0126 ha
31 000 zł
246 zł/m2
Nieruchomość

Cisie, śląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.7659 ha
18 200 zł
2 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 30,47 m2
62 000 zł
2 035 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 31,72 m2
69 000 zł
2 175 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 15,38 m2
61 000 zł
3 966 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 26,31 m2
98 000 zł
3 725 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.