Przetargi obiekty

Nieruchomość

Mielec, Kilińskiego

Obiekt 01-10-2026
Pow.: 1,00 m2
5 550 000 zł
5 550 000 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Obiekt 11-09-2026
Pow.: 1,00 m2
8 000 000 zł
8 000 000 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Obiekt 11-09-2026
Pow.: 1,00 m2
8 000 000 zł
8 000 000 zł/m2
Nieruchomość

Stalowa Wola, podkarpackie

Obiekt 24-09-2026
Pow.: 1,00 m2
2 360 000 zł
2 360 000 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Obiekt 07-10-2026
Pow.: 1,00 m2
5 681 000 zł
5 681 000 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Obiekt 23-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 700 000 zł
1 700 000 zł/m2
Nieruchomość

Reszów, podkarpackie

Obiekt 11-09-2026
Pow.: 1,00 m2
8 000 000 zł
8 000 000 zł/m2
Nieruchomość

Żurawica, podkarpackie

Obiekt 04-09-2026
Pow.: 1,00 m2
6 491 016 zł
6 491 016 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 180 000 zł
1 180 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaźwiny, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
2 922 667 zł
2 922 667 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łańcut, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
4 500 000 zł
4 500 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wola Dalsza, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
3 578 250 zł
3 578 250 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żurawica, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
8 134 530 zł
8 134 530 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gać, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 301 948 zł
1 301 948 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dukla, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
3 507 671 zł
3 507 671 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sanok, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
2 500 000 zł
2 500 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stalowa Wola, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
2 360 000 zł
2 360 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębica, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 332 000 zł
1 332 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dukla, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
3 507 671 zł
3 507 671 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stalowa Wola, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
9 800 000 zł
9 800 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wola Dalsza, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 351 370 zł
1 351 370 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaźwiny, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
3 288 000 zł
3 288 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żdżary, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
3 216 000 zł
3 216 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Duńkowiczki, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
5 122 181 zł
5 122 181 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Baligród, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 000 000 zł
1 000 000 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.