Wróć do listy

Łańcut, podkarpackie

4 500 000 zł
4 500 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 4 500 000 zł
Miasto Łańcut
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica Plac Sobieskiego
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 450 000 zł
Numer oferty 514615X1205228333
Termin wpłaty wadium 03-07-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA ŁAŃCUTA
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Miasta Łańcuta, a oznaczonej jako działka nr 3824/1 o pow. 0.0491 ha, objętej księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X położonej w Łańcucie przy ul. Plac Sobieskiego.

Działka zabudowana, sklasyfikowana w ewidencji gruntów i budynków jako Bi – inne tereny zabudowane. Nieruchomość zabudowana budynkiem biurowo-administracyjnym, wykorzystywany był jako budynek użyteczności publicznej po Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie.


Cena wywoławcza nieruchomości - działki nr 3824/1 o pow. 0.0491 ha, wynosi 4 500 000,00 zł (słownie: cztery miliony pięćset tysięcy złotych), wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, w kwocie 450 000,00 zł.



Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wnieść w pieniądzu, najpóźniej do dnia 3 lipca 2026 r. na rachunek bankowy Urzędu Miasta Łańcuta, prowadzony w PKO Bank Polski S.A. Nr 62 1020 4391 0000 6502 0195 3918. Przetarg odbędzie się w dniu
7 lipca 2026 r. o godzinie 1000 w sali nr 26 (I piętro) Urzędu Miasta Łańcuta, Plac Sobieskiego 18.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.