Wróć do listy

Sanok, podkarpackie

2 500 000 zł
2 500 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 2 500 000 zł
Miasto Sanok
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 250 000 zł
Numer oferty 509608X1193501939
Termin wpłaty wadium 19-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Powiatu Sanockiego
o g ł a s z a
I rokowania na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Sanockiego
I. Oznaczenie i opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest:
1. Zabudowana nieruchomość, położona w Sanoku obręb Śródmieście, oznaczona w ewidencji jako działka nr 1525/1 o pow. 0,3097 ha objęta księgą wieczystą
XXXX/XXXXXXXX/X. W dziale III księgi wieczystej wpisane jest ograniczone prawo rzeczowe związane z inną nieruchomością, tj. służebność przechodu i przejazdu oraz
prawo nieodpłatnego użytkowania nieruchomości na czas nieokreślony na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sanoku.
2. Zabudowana nieruchomość, położona w Sanoku obręb Śródmieście, oznaczona w ewidencji jako działka nr 1525/2 o pow. 0,1774 ha, objęta księgą wieczystą KW Nr
XXXX/XXXXXXXX/X. W dziale III księgi wieczystej znajduje się wpis dotyczący wejścia na teren działki w związku z konserwacją i eksploatacją słupa teletechnicznego.


Rokowania odbędą się w dniu 25 czerwca 2026 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sanoku, przy ulicy Kościuszki 36 , pokój nr 19 - godz. 9.00.
Cena wywoławcza wynosi 2 500 000,00 zł (słownie: dwa miliony pięćset tysięcy złotych).

Warunkiem przystąpienia do rokowań jest:
1) Wpłacenie zaliczki w wysokości 250 000 zł (słownie: dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych) w pieniądzu na konto Powiatu Sanockiego nr 95 1600 1462 1025 9306 0000
0017 prowadzone w BNP Paribas Bank Polska S.A, która stanowi zabezpieczenie kosztów w przypadku uchylenia się od zawarcia umowy,

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.