Przetargi mieszkania, Rybnik

Nieruchomość

Rybnik, Boguszowice Osiedle

Mieszkanie Udział % 08-09-2026
Pow.: 44,60 m2
72 250 zł
1 620 zł/m2
Nieruchomość

Rybnik, Niewiadom

Mieszkanie Udział % 10-09-2026
Pow.: 118,01 m2
120 500 zł
1 021 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Rybnik, Boguszowice Stare

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,53 m2
155 250 zł
3 199 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Rybnik, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,90 m2
230 000 zł
5 011 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 46,80 m2
240 000 zł
5 128 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,90 m2
230 000 zł
4 703 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,00 m2
180 000 zł
5 143 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Rybnik, Rybnik-Północ

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,99 m2
172 500 zł
4 541 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Rybnik, Chwałowice

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 33,37 m2
115 350 zł
3 457 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Rybnik, Niewiadom

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,99 m2
124 800 zł
3 285 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Niedobczyce

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 82,52 m2
75 086 zł
910 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Boguszowice Osiedle

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 48,37 m2
72 929 zł
1 508 zł/m2
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Rybnik, Niewiadom

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,99 m2
156 000 zł
4 106 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Boguszowice Osiedle

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 48,37 m2
82 046 zł
1 696 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Chwałowice

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 45,27 m2
65 625 zł
1 450 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Niedobczyce

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 82,52 m2
84 472 zł
1 024 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Rybnik, Niedobczyce

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,04 m2
165 000 zł
3 435 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,42 m2
135 000 zł
3 707 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Rybnik, Chwałowice

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,56 m2
170 000 zł
3 501 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,90 m2
140 000 zł
3 794 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,50 m2
200 000 zł
4 040 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Rybnik, Zamysłów

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,56 m2
155 333 zł
2 847 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Rybnik, Chwałowice

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,63 m2
129 750 zł
2 907 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Rybnik, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,59 m2
187 697 zł
4 209 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Rybnik, Niedobczyce

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,00 m2
156 000 zł
3 250 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.