Wróć do listy

Rybnik, Maroko-Nowiny

180 000 zł
5 143 zł/m2
Mieszkanie 35,00 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Wadium do 02-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-19%
-19%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 180 000 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 35,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 000 zł
Numer oferty 513380X1202335963
Termin wpłaty wadium 02-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

W przetargu oferowany jest gminny lokal mieszkalny w Rybniku, o powierzchni 35 m², położony na pierwszym piętrze budynku wielomieszkaniowego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, jest uzbrojone w media, ale wymaga remontu.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny