Wróć do listy

Rybnik, Maroko-Nowiny

180 000 zł
5 143 zł/m2
Mieszkanie 35,00 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-20%
Zakończona
-20%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 180 000 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 35,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Alfonsa Zgrzebnioka 7B
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 000 zł
Numer oferty 513380X1202335963
Termin wpłaty wadium 02-06-2026 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA RYBNIKA
Działając na podstawie artykułu 38 ustęp 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.
o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dziennik Ustaw z 2026 r., pozycja 399 ze zmianami)
ogłasza
pierwszy publiczny ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego położonego w Rybniku przy ul. Alfonsa Zgrzebnioka 7b/6.


Lokal mieszkalny numer 6, usytuowany na pierwszym piętrze budynku wielomieszkaniowego podpiwniczonego, położony w Rybniku przy
ul. Alfonsa Zgrzebnioka 7, w klatce „b”, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o powierzchni użytkowej 35,00 m2.
Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania, ciepła woda – piec gazowy do podgrzewania.
Lokal wymaga remontu.



Przetarg odbędzie się w dniu 09.06.2026 r. o godzinie 09:00 w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Rybniku przy ul. Tadeusza Kościuszki 17, sala narad numer 4, parter.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.