Rybnik, Boguszowice Stare
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 2407/23 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Arkadiusz Chmielowski Kancelaria Komornicza nr I w Rybniku |
| Początek | 07.08.2026 09:00 |
| Zakończenie | 07.08.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 06.08.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 155 250,00 zł |
| Suma oszacowania | 207 000,00 zł |
| Rękojmia | 20 700,00 zł |
| Adres | J. Karskiego 35B/4 |
| Miejscowość | 44-251 Rybnik |
| Województwo | śląskie |
| Adres | J. Karskiego 35B, 44-251 Rybnik |
| Termin | 2026-07-23, godz. 09:00–15:00 |
Przedmiotem licytacji są następujące udziały dłużników: - udział w prawie w wysokości 1/2 - udział w prawie w wysokości 1/2 Przedmiotowe prawo dotyczy lokalu o powierzchni 48,53 m2. Lokal składa się z 2 pokojów, łazienki, kuchni, przedpokoju. Lokal posiada pomieszczenie przynależne - piwnicę o powierzchni 3,55 m2. Lokal znajduje się na I piętrze budynku, posiada balkon od strony zachodniej. Opis mieszkania: -posadzki: wykładziny pcv w pokojach i przedpokoju; - okładziny: kasetony i panele mdf na sufitach ; -okna: drewniane zespolone, wymagające wymiany (wystawa wschodnio-zachodnia, lokal dobrze doświetlony); - drzwi: drewniane. Mieszkanie wyposażone jest w instalacje: wodną, c.w.u, elektryczną (licznik na dzień oględzin odcięty), kanalizacyjną, c.o. z grzejnikami żeberkowymi żeliwnymi z zaworami termostatycznymi, domofon. Wyposażenie mieszkania: piec kuchennygazowy, zlewozmywak, wanna, umywalka, wc.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie