Syndyk sprzeda mieszkanie, Rybnik

Nieruchomość

Rybnik, Boguszowice Osiedle

Mieszkanie Udział % 08-09-2026
Pow.: 44,60 m2
72 250 zł
1 620 zł/m2
Nieruchomość

Rybnik, Niewiadom

Mieszkanie Udział % 10-09-2026
Pow.: 118,01 m2
120 500 zł
1 021 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Rybnik, Niewiadom

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,99 m2
156 000 zł
4 106 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Rybnik, Chwałowice

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,00 m2
104 000 zł
2 311 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Rybnik, Boguszowice Stare

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,34 m2
117 000 zł
2 371 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Rybnik, Boguszowice Stare

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,34 m2
117 000 zł
2 371 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.