Wróć do listy

Sosnowiec, śląskie

63 375 zł
1 890 zł/m2
Mieszkanie 33,53 m2 Kawalerka -1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-70%
Zakończona
-70%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 63 375 zł
Miasto Sosnowiec
Powierzchnia 33,53 m2
Województwo śląskie
Ulica Dworska 8
Liczba pokoi 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 450 zł
Numer oferty 522218X1223034559
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 222/19
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Jan Sztefka Kancelaria Komornicza nr XII w Sosnowcu
Początek30.07.2026 11:00
Zakończenie06.08.2026 11:00
Przystąpienie do27.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania63 375,00 zł
Suma oszacowania84 500,00 zł
Rękojmia8 450,00 zł
Adres nieruchomości
AdresDworska 8/28
Miejscowość41-200 Sosnowiec
Województwośląskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)33.53
Liczba pokoi1
Piętro10
Pięter w budynku10
Forma własnościspółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/domu
Rok budowy1980
Pomieszczeniapiwnica, aneks kuchenny, balkon, WC
Mediawoda, gaz, kanalizacja
Oględziny nieruchomości
AdresDworska 8, 41-200 Sosnowiec
Termin2026-07-15, godz. 17:00–18:00
Opis

lokal położony na X p. budynku wielomieszkaniowego o przenzaczeniu mieszkalnym, stanowiący własność Pani Katarzyny Sosińskiej. lokal typu m-2 - pokój , ślepa kuchnia, łazienka z WC , przedpokój, o powierzchni 33,53 m2 z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym o powierzchni 2,35m2, dostęp do instalacji wod-kan, elektrycznej, gazowej, ogrzewanie centralne miejskie, cipła woda użytkowa, w przedmiotowym lokalu doszło do pożaru w obszarze ślepej kuchni, w wyniku czego doszło do okopcenia jednej ze ścian pomieszczenia;

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.