Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Ołużna w gminie Gościno, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oszacowano na 28 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 18 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 50,20 m², położonego w Pińczowie w województwie świętokrzyskim. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym w centralnej części miasta, a cena wywołania udziału wynosi 77 344 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei Monte Cassino. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 23 531,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o jednym pomieszczeniu (podzielonym na pokój i kuchnię) w parterowym budynku wielorodzinnym we wsi Bratian, w gminie Nowe Miasto Lubawskie w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, blisko kościoła, szkoły i punktów handlowo-usługowych, a budynek ma odnowiony dach (remont więźby i pokrycia w 2021 r.).
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 19,68 m² z przynależnym WC, położona na parterze budynku wielorodzinnego w pobliżu centrum Prudnika. Nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Kawalerka o powierzchni 22,8 m² położona na poddaszu (II piętro) w budynku kilkurodzinnym w Małomicach, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, skrytki i kotłowni, bez własnego pomieszczenia sanitarnego (korzystanie z ubikacji we wspólnej części budynku). Lokal w stanie gorszym od przeciętnego, zaniedbany i wymagający generalnego remontu, objęty licytacją elektroniczną z ceną wywołania 30 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 31 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1926 roku, składającym się z pokoju, kuchni, korytarza, WC oraz tarasu. Cena wywołania udziału wynosi 33 750 zł przy sumie oszacowania 45 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Skarżysku-Kamiennej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym na 1. piętrze bloku z lat 60., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal z mediami (woda, gaz, kanalizacja) znajduje się w budynku czteropiętrowym, a cena wywołania udziału wynosi 64 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o łącznej powierzchni ok. 39 m² (w tym piwnica) położonym na parterze budynku w Rybniku, składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal w niskim standardzie wykończenia wystawiony jest w licytacji komorniczej z ceną wywołania ok. 90 600 zł.
Kawalerka o powierzchni 17,3 m² (z piwnicą łącznie ok. 21,4 m²) położona jest na 2. piętrze bloku z 1968 roku na Bielanach w Warszawie i składa się z pokoju, aneksu kuchennego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 94 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 49,77 m², położonego w bloku w Pruszczu Gdańskim, na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym na osiedlu objętym miejscowym planem zagospodarowania, jest w pełni uzbrojony w media, a cena wywołania udziału wynosi 51 431,12 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,2 m², położony w miejscowości Grabianowo w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z poddaszem mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd), a cena wywołania wynosi 85 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,61 m² położony w miejscowości Wołowiec koło Golczewa (woj. zachodniopomorskie), na pierwszym piętrze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju, ogrzewane jest piecem na paliwo stałe, posiada niski standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 45 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², położony na parterze budynku w miejscowości Konary na Dolnym Śląsku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i piwnicy. Mieszkanie jest w stanie znacznie pogorszonym, od lat nieużytkowane, obciążone dożywotnią, nieodpłatną służebnością mieszkania, a cena wywołania wynosi 22 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 55 m², położony w miejscowości Skibice w dwukondygnacyjnym budynku czterolokalowym, na pierwszej kondygnacji, z 2 pokojami, jasną kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem i spiżarnią, ogrzewany etażowo z własnym kotłem węglowym. Cena wywołania w licytacji wynosi 96 000 zł, a z lokalem związany jest udział 25/100 w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 43,8 m² z piwnicą, położonym na II piętrze w budynku wielorodzinnym w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość wyceniono na 101 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 76 125 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Bardzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,3 m², położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1890 r., składający się z pokoju, kuchni, WC oraz pomieszczeń przynależnych (w tym piwnicy). Mieszkanie jest niezamieszkane, bez lokatorów, a cena wywołania wynosi 94 275 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 68 m² z dwoma pokojami, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym (łącznie ok. 83 m²) w miejscowości Dziadkowo w gminie Mieleszyn, w województwie wielkopolskim. Mieszkanie położone jest na parterze wolnostojącego budynku z mediami (prąd, woda, kanalizacja – szambo), w stanie do własnej aranżacji, a cena wywołania wynosi 15 975 zł.
Na licytacji komorniczej w Lubsku oferowany jest niewydzielony udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,72 m², położonym w budynku z lat 30., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku, jest niezamieszkane, a cena wywołania wynosi 64 875 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest kawalerka o powierzchni 28,64 m² położona na parterze kamienicy w Chełmnie, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego w korytarzu. Lokal z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 62 666,67 zł.