Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,9 m² (z piwnicą łącznie ok. 45,6 m²), położony na 3. piętrze bloku w Biedrusku pod Poznaniem, w budynku z lat 80., o przeciętnym standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 258 450 zł, a mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, 2 pokoi oraz łazienki z WC i posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz).
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,5 m², położone w Poznaniu w dzielnicy Winogrady, w budynku z 2006 roku na 3. piętrze z balkonem. Lokal z łazienką i kuchnią, uzbrojony w pełne media (w tym internet i światłowód), ma cenę wywołania 308 400 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 46 m², położonym w Rawiczu, składającym się z 2 pokoi, kuchni, skrytki, wc oraz korytarza, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze budynku, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania udziału wynosi 35 811,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego w Pile, w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy. Lokal wyceniono na 185 900 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 123 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 34,92 m², położonego na trzecim piętrze bloku w Gnieźnie, składającego się z 2 pokoi oraz pomieszczeń przynależnych (m.in. piwnica). Nieruchomość znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 83 850 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 38,1 m² w Międzychodzie, położone na 4. piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z korytarza, dwóch pokoi (w tym jeden z balkonem), kuchni oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 115 125 zł.
Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Pile, w rejonie osiedla Południe. Nieruchomość dostępna jest w trybie licytacji/przetargu, co może stanowić atrakcyjną okazję inwestycyjną.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45 m², położony w Obornikach w budynku pięciokondygnacyjnym, na 4. piętrze, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz piwnicy. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 204 000 zł, przy sumie oszacowania 272 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 46 m², położonego w Szydłowie w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z 1975 roku, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 26 775 zł przy sumie oszacowania 35 700 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 23/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, a cena wywołania udziału wynosi 136 382,81 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 17 789,06 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą, a cena wywołania udziału wynosi 35 578,13 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 46,9 m², położony na parterze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Pietronki w województwie wielkopolskim. Mieszkanie w korzystnym standardzie, z mediami i ogrzewaniem z pompy ciepła, ma cenę wywołania 157 650 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 45,5 m², położony na parterze zabytkowego, dwukondygnacyjnego budynku wielorodzinnego w Pawłowicach. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada pełne uzbrojenie w media oraz udział w nieruchomości wspólnej (grunt i części wspólne budynku).
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,46 m² położony w Pawłowicach, w parterowej części XIX‑wiecznego, dwukondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (prąd, woda, gaz, kanalizacja) oraz udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,7 m² w Środzie Wielkopolskiej, położony na pierwszym i drugim piętrze kamienicy z lat 30., z piwnicą oraz mediami (woda, gaz, kanalizacja). Mieszkanie składa się z 2 pokoi i kuchni, a cena wywołania wynosi 97 246,67 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 50 m² położony jest w Szreniawie (gmina Komorniki, woj. wielkopolskie), w parterowym segmencie budynku z początku XX wieku, z dwoma niezależnymi wejściami (z klatki schodowej i bezpośrednio z zewnątrz). Nieruchomość stanowiąca odrębną własność wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 116 400 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 25,39 m² położony na parterze jednokondygnacyjnego budynku w Miłosławiu, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z dojazdem drogą asfaltową.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w spółdzielczym własnościowym prawie do wyremontowanego ok. 2 lata temu mieszkania o powierzchni 47,7 m², położonego na 4. piętrze bloku w Jarocinie, składającego się z 2 pokoi, kuchni połączonej z jadalnią, łazienki oraz balkonu i piwnicy. Nieruchomość z lat 80. w województwie wielkopolskim ma cenę wywołania 71 250 zł przy sumie oszacowania 95 000 zł.