Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,2 m², położony w miejscowości Grabianowo w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z poddaszem mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd), a cena wywołania wynosi 85 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 68 m² z dwoma pokojami, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym (łącznie ok. 83 m²) w miejscowości Dziadkowo w gminie Mieleszyn, w województwie wielkopolskim. Mieszkanie położone jest na parterze wolnostojącego budynku z mediami (prąd, woda, kanalizacja – szambo), w stanie do własnej aranżacji, a cena wywołania wynosi 15 975 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,9 m² (z piwnicą łącznie ok. 45,6 m²), położony na 3. piętrze bloku w Biedrusku pod Poznaniem, w budynku z lat 80., o przeciętnym standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 258 450 zł, a mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, 2 pokoi oraz łazienki z WC i posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz).
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,5 m², położone w Poznaniu w dzielnicy Winogrady, w budynku z 2006 roku na 3. piętrze z balkonem. Lokal z łazienką i kuchnią, uzbrojony w pełne media (w tym internet i światłowód), ma cenę wywołania 308 400 zł.
Na licytacji komorniczej w Obornikach oferowane jest mieszkanie o powierzchni 53,30 m², położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, kotłowni i garderoby, z przynależną piwnicą 12,40 m². Cena wywołania wynosi 207 150 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rydzynie w budynku wielorodzinnym na w pełni uzbrojonej działce z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość znajduje się w budynku niepodpiwniczonym, z dostępem do mediów (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 168 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Chodzieży oferowany jest lokal mieszkalny w kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej 57,02 m² (w tym 44,48 m² lokalu), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, a cena wywołania wynosi 156 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 101 m², położone na najwyższej kondygnacji (2. piętro) w kameralnym, wielorodzinnym budynku z 2008 r. w Poznaniu. Lokal z łazienką, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym, z mediami miejskimi, ma cenę wywołania 680 250 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 66,3 m² położony jest w miejscowości Zaborowice w gminie Bojanowo (woj. wielkopolskie), w budynku z pomieszczeniami przynależnymi. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 105 897,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58 m², położony na parterze budynku wielolokalowego w miejscowości Nowa Wieś koło Zbąszynia (woj. wielkopolskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do wody i kanalizacji. Mieszkanie w budynku z lat 70., w stanie do odświeżenia/modernizacji, ma cenę wywołania 120 100 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,23 m² w Szamotułach, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC i korytarza. Cena wywołania wynosi 240 750 zł, przy sumie oszacowania 321 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 46 m², położonym w Rawiczu, składającym się z 2 pokoi, kuchni, skrytki, wc oraz korytarza, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze budynku, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania udziału wynosi 35 811,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego w Pile, w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy. Lokal wyceniono na 185 900 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 123 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 34,92 m², położonego na trzecim piętrze bloku w Gnieźnie, składającego się z 2 pokoi oraz pomieszczeń przynależnych (m.in. piwnica). Nieruchomość znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 83 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 38,1 m² w Międzychodzie, położone na 4. piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z korytarza, dwóch pokoi (w tym jeden z balkonem), kuchni oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 115 125 zł.
Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Pile, w rejonie osiedla Południe. Nieruchomość dostępna jest w trybie licytacji/przetargu, co może stanowić atrakcyjną okazję inwestycyjną.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45 m², położony w Obornikach w budynku pięciokondygnacyjnym, na 4. piętrze, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz piwnicy. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 204 000 zł, przy sumie oszacowania 272 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 46 m², położonego w Szydłowie w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z 1975 roku, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 26 775 zł przy sumie oszacowania 35 700 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 23/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, a cena wywołania udziału wynosi 136 382,81 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 17 789,06 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą, a cena wywołania udziału wynosi 35 578,13 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 46,9 m², położony na parterze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Pietronki w województwie wielkopolskim. Mieszkanie w korzystnym standardzie, z mediami i ogrzewaniem z pompy ciepła, ma cenę wywołania 157 650 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 72,6 m² w miejscowości Sowiniec (woj. wielkopolskie), położony w parterowym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, skrytki i korytarza, a cena wywołania wynosi 196 533,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Gnieźnie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 57,24 m², położone na drugim piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza, balkonu oraz piwnicy. Lokal wyceniono na 307 500 zł, a cena wywoławcza wynosi 230 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 64 m² na poddaszu budynku w miejscowości Wierzyce (okolice Gniezna), składający się z pokoju z aneksem kuchennym, korytarza, łazienki oraz dwóch dodatkowych pomieszczeń z osobnym wejściem z klatki schodowej, a także dwóch pomieszczeń gospodarczych. Nieruchomość wyceniono na 181 000 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji wynosi 135 750 zł.