Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 31 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1926 roku, składającym się z pokoju, kuchni, korytarza, WC oraz tarasu. Cena wywołania udziału wynosi 33 750 zł przy sumie oszacowania 45 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,2 m², położone na 3. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowiący odrębną własność ma cenę wywołania 211 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,9 m² (z piwnicą łącznie ok. 45,6 m²), położony na 3. piętrze bloku w Biedrusku pod Poznaniem, w budynku z lat 80., o przeciętnym standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 258 450 zł, a mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, 2 pokoi oraz łazienki z WC i posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz).
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,5 m², położone w Poznaniu w dzielnicy Winogrady, w budynku z 2006 roku na 3. piętrze z balkonem. Lokal z łazienką i kuchnią, uzbrojony w pełne media (w tym internet i światłowód), ma cenę wywołania 308 400 zł.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 31,80 m², położonego w Obornikach, składającego się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie stanowi obiekt licytacji/przetargu prowadzonego w trybie postępowania upadłościowego/syndyka.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Mieszkanie o powierzchni ok. 39 m² położone jest w miejscowości Fałkowo w województwie wielkopolskim, na drugim piętrze trzykondygnacyjnego, podpiwniczonego budynku z lat 70., i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz skrytki, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Lokal stanowi odrębną własność i jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 108 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² (w tym pomieszczenia przynależne) w miejscowości Wieszczyczyn w województwie wielkopolskim, położony w jednokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz boksu garażowego, a cena wywołania wynosi 98 850 zł.
Na licytacji komorniczej w Kaliszu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 35 m², położony na pierwszym piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 225 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 46 m², położonym w Rawiczu, składającym się z 2 pokoi, kuchni, skrytki, wc oraz korytarza, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze budynku, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania udziału wynosi 35 811,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 41,10 m², położonym na parterze budynku mieszkalnego w miejscowości Rakowo w gminie Damasławek (woj. wielkopolskie), wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych. Działka o pow. 0,29 ha ma w planie miejscowym przeznaczenie pod zabudowę zagrodową w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych oraz posiada dostęp do drogi publicznej.
Przedmiotem licytacji publicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,51 m² położony w Poznaniu, w rejonie Rynku Łazarskiego, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa lokalu wynosi 454 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 340 500 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego w Pile, w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy. Lokal wyceniono na 185 900 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 123 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 34,92 m², położonego na trzecim piętrze bloku w Gnieźnie, składającego się z 2 pokoi oraz pomieszczeń przynależnych (m.in. piwnica). Nieruchomość znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 83 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 38,1 m² w Międzychodzie, położone na 4. piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z korytarza, dwóch pokoi (w tym jeden z balkonem), kuchni oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 115 125 zł.
Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Pile, w rejonie osiedla Południe. Nieruchomość dostępna jest w trybie licytacji/przetargu, co może stanowić atrakcyjną okazję inwestycyjną.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45 m², położony w Obornikach w budynku pięciokondygnacyjnym, na 4. piętrze, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz piwnicy. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 204 000 zł, przy sumie oszacowania 272 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 46 m², położonego w Szydłowie w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z 1975 roku, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 26 775 zł przy sumie oszacowania 35 700 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 23/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, a cena wywołania udziału wynosi 136 382,81 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 17 789,06 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą, a cena wywołania udziału wynosi 35 578,13 zł.
Przedmiotem licytacji jest ogrodzona działka zabudowana wolnostojącym, częściowo podpiwniczonym domem jednorodzinnym z lat 60., z mediami (prąd, woda, szambo) oraz ogrzewaniem z pieca na opał stały, wymagającym częściowych prac wykończeniowych na elewacji. Nieruchomość nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej – dojazd odbywa się przez działkę sąsiednią, co wymaga uregulowania stanu prawnego służebności drogi.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,8 m² z piwnicą 15,1 m², położony na pierwszym piętrze kamienicy w Wieleniu w województwie wielkopolskim, składający się z pokoju oraz kuchni z wydzieloną łazienką i wyposażony w instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną oraz ogrzewanie elektryczne. Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej ulicy miasta, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej i obiektów handlowo-usługowych, a cena wywołania w licytacji wynosi 83 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Wolsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,9 m², położony na II piętrze kamienicy, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, dodatkowego pokoju oraz łazienki. Mieszkanie w dobrym stanie po remoncie z 2019 r., o przeciętnym standardzie, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 87 375 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,30 m², położony na szóstym piętrze budynku wielorodzinnego w mieście, składający się z przedpokoju, łazienki z wc, pokoju dziennego, dodatkowego pokoju oraz kuchni. Mieszkanie jest bez balkonu, w układzie przechodnim z wejściem do kuchni i drugiego pokoju z salonu.