Wróć do listy

Biedrusko, wielkopolskie

258 450 zł
5 668 zł/m2
Mieszkanie 45,60 m2 2 pokoje Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 23-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-32%
-32%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 258 450 zł
Miasto Biedrusko
Powierzchnia 45,60 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 34 460 zł
Numer oferty 512890X1201188383
Termin wpłaty wadium 23-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,9 m² (z piwnicą łącznie ok. 45,6 m²), położony na 3. piętrze bloku w Biedrusku pod Poznaniem, w budynku z lat 80., o przeciętnym standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 258 450 zł, a mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, 2 pokoi oraz łazienki z WC i posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz).

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny