Wróć do listy

Wieszczyczyn, wielkopolskie

98 850 zł
3 481 zł/m2
Mieszkanie 28,40 m2 Kawalerka Parter Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Wadium do 06-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 98 850 zł
Miasto Wieszczyczyn
Powierzchnia 28,40 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 180 zł
Numer oferty 511715X1198436533
Termin wpłaty wadium 06-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² (w tym pomieszczenia przynależne) w miejscowości Wieszczyczyn w województwie wielkopolskim, położony w jednokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz boksu garażowego, a cena wywołania wynosi 98 850 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę