Węgorzewo, warmińsko-mazurskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 349/25 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Giżycku Agata Kowalewska Kancelaria Komornicza nr I w Węgorzewie |
| Początek | 22.05.2026 09:00 |
| Zakończenie | 22.05.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 21.05.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 96 000,00 zł |
| Suma oszacowania | 128 000,00 zł |
| Rękojmia | 12 800,00 zł |
| Adres | Struga 1 |
| Miejscowość | 11-600 Węgorzewo |
| Województwo | warmińsko-mazurskie |
| Adres | Struga 1, 11-600 Węgorzewo |
| Termin | 2026-05-04, godz. 10:00–14:00 |
lokal mieszkalny nr 8 o pow. 36,98 m kw położony na I piętrze
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie