Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,4 m² w Rudzie Śląskiej, położony na 3. piętrze 4‑kondygnacyjnego budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie z pełną własnością, uzbrojone w media (woda, kanalizacja, prąd, internet), ma cenę wywołania ok. 174 945 zł.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 42 m², położone na 1. piętrze w kamienicy z lat 30., składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą. Lokal wyposażony jest w media (woda, gaz, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 118 376,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona na obrzeżach Sławkowa, w południowo-zachodniej części miasta, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, terenów zielonych oraz nieużytków. Działka nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, a dojazd odbywa się przez grunt gminny bez ustanowionej służebności drogi koniecznej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58,86 m², położony w Rydułtowach w budynku z lat 70., na parterze, z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i osobnym WC, wyposażony w instalacje miejskie. Cena wywołania wynosi 166 024,67 zł przy oszacowaniu 249 037,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z lat 60. z poddaszem użytkowym, po przebudowie na początku lat 2000, położony w miejscowości Drużykowa w województwie śląskim, na dużej działce o powierzchni 1,39 ha z dostępem do mediów i częściowym ogrodzeniem. Nieruchomość wyceniono na 248 800 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 186 600 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 53 m², położony w Rudzie Śląskiej, w kamienicy z lat 20. XX w., na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, a cena wywołania wynosi 146 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 61,3 m² (z piwnicą łącznie ok. 66 m²), położone w Raciborzu w budynku wielorodzinnym z lat 80., na 4. piętrze z 5. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 188 703 zł.
Na licytacji komorniczej w Rudzie Śląskiej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 52,65 m², położony na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku z ok. 1920 r., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 146 250 zł przy sumie oszacowania 195 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony w Bytomiu, w rejonie ul. Strzelców Bytomskich, z udziałem 490/10000 w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne. Lokal znajduje się w budynku wielolokalowym, a prawo do niego ujawnione jest w księdze wieczystej prowadzonej dla lokalu oraz odrębnej księdze dla nieruchomości gruntowej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania na parterze w Czerwionce-Leszczynach o łącznej powierzchni ok. 66 m² (w tym piwnica), składającego się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC i wiatrołapu, w standardzie wykończenia określonym jako średni. Cena wywołania udziału wynosi 108 580,50 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej (grunt, części wspólne budynku i urządzenia).
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 62,30 m² (łącznie z piwnicą 66,08 m²) w Czerwionce-Leszczynach, położony na parterze budynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC i wiatrołapu, ma średni standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 108 580,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 69,57 m², położony w Kaniowie (woj. śląskie), na najwyższej kondygnacji budynku mieszkalnego z dostępem do mediów (prąd, gaz, woda, kanalizacja – szambo). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju i spiżarni, a cena wywołania wynosi 158 144 zł.
Na licytacji komorniczej w Chorzowie oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 59,7 m² (w tym komórka lokatorska), położone na parterze budynku z lat 60., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, w stanie technicznym ocenionym jako średni. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, CO, prąd) ma cenę wywołania 169 500 zł przy sumie oszacowania 226 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rudzie Śląskiej, stanowiącym odrębną nieruchomość wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku. Nieruchomość wyceniono na 140 500 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 105 375 zł.
Na licytacji komorniczej w Rudzie Śląskiej oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku. Cena wywołania udziału wynosi 105 375 zł przy sumie oszacowania 140 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 70,49 m², położone na IV piętrze budynku w mieście, składające się z 4 pokoi w układzie przechodnim, kuchni, łazienki i przedpokoju, z balkonem od strony południowej oraz piwnicą 3,80 m². Lokal jest w stanie do zamieszkania, z podstawowym wyposażeniem i instalacjami (woda, prąd, gaz, c.o., domofon), z oknami PCV i zróżnicowanymi wykończeniami podłóg oraz ścian.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,3 m² położony w Siemianowicach Śląskich, w budynku z 1963 roku, na 4. piętrze, składający się m.in. z kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 177 000 zł, a nieruchomość stanowi prawo własności w ramach współwłasności gruntu.
Na licytacji komorniczej w Jastrzębiu-Zdroju oferowane jest mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 3. piętrze wysokiego bloku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z balkonem oraz komórką lokatorską. Lokal jest w złym stanie technicznym (mocno zagracony, brak dostępu do części pomieszczeń, odcięta woda i gaz), a cena wywołania wynosi 168 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54,6 m² w Siemianowicach Śląskich, położone na 8. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku z lat 70. po termomodernizacji, z balkonem, piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 126 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,71 m² (z piwnicą łącznie 58,51 m²) w Zabrzu, położony na 2. piętrze niskiego budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie w dobrym standardzie, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, piec gazowy), ma cenę wywołania 169 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 72,05 m², położony na 2. piętrze w budynku wielomieszkaniowym w Katowicach, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Mieszkanie z lat 60. posiada kuchnię, łazienkę z WC oraz pełne uzbrojenie w media (m.in. CO i ciepła woda z sieci miejskiej), a cena wywołania wynosi 160 833,33 zł.
Mieszkanie o powierzchni 52,1 m² położone na parterze budynku w Wyrch (woj. śląskie) składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz piwnicy, a jego stan oceniany jest jako dobry, do częściowego remontu i odświeżenia. Lokal po remoncie z lat 2014–2015, z instalacją c.o., elektryczną i wodno-kanalizacyjną, stanowi przedmiot licytacji komorniczej z ceną wywołania 173 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Katowicach oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,78 m², położony na piątym piętrze bloku wielorodzinnego, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z przynależną piwnicą 7,56 m². Cena wywołania wynosi 190 500 zł przy sumie oszacowania 254 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,30 m², położony na IV piętrze pięciokondygnacyjnego bloku z wielkiej płyty z 1980 r., składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,40 m², a lokal jest obecnie niezamieszkany.