Przedmiotem licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m² z piwnicą, położone na 2. piętrze niskiego budynku z lat 60. w Zabrzu. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość jest wyposażony w kuchnię, łazienkę z WC oraz media miejskie, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 208 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,7 m², położone w Jastrzębiu-Zdroju, w bloku z lat 70., na 10. (ostatnim) piętrze, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz komórki lokatorskiej. Lokal jest po remontach instalacji, w dobrym standardzie (panele, płytki, okna PCV, zabudowa kuchenna na wymiar, klimatyzacja), a cena wywołania w licytacji wynosi 233 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m², położone w Zabrzu w budynku wielorodzinnym, na 4. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal znajduje się w ocieplonym bloku z lat 80., wyposażonym w media (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka), a cena wywołania w licytacji wynosi 200 250 zł przy oszacowaniu 267 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,5 m² położony w Zabrzu, w budynku wielorodzinnym z lat 80., na 4. piętrze, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, kablówka). Nieruchomość stanowiąca odrębną własność ma cenę wywołania 200 250 zł przy sumie oszacowania 267 000 zł.
Dom jednorodzinny w Orzeszu o powierzchni użytkowej ok. 77 m², położony na dużej działce ok. 1 932 m², z budynkiem gospodarczym, częściowo podpiwniczony, z poddaszem użytkowym i wiatą, wybudowany w latach 2012–2013 w technologii tradycyjnej, z ocieploną, lecz niewykończoną elewacją. Wnętrze obejmuje na parterze przedpokój, łazienkę oraz pokój z aneksem kuchennym, a na poddaszu dwa pokoje i łazienkę, co czyni nieruchomość atrakcyjną do nabycia w drodze licytacji, przetargu lub od syndyka.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 55,70 m² z loggią i komórką lokatorską, położone na IV piętrze budynku wielorodzinnego w Rybniku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyceniono na 320 900 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 240 675 zł.
Na licytacji komorniczej w Jaworznie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 60 m², położony na 4. piętrze w 4‑piętrowym budynku z 1985 roku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnym prawem własności, uzbrojona w media (woda, gaz, kanalizacja, internet), ma cenę wywołania 249 450 zł.
Lokal mieszkalny nr 4 położony jest w Katowicach, w dzielnicy Ligota, w budynku wielorodzinnym, jako przedmiot spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu prowadzonego przez uprawniony organ, co może stwarzać możliwość zakupu poniżej wartości rynkowej.
Lokal mieszkalny o powierzchni 53,44 m² położony jest w Katowicach, w budynku wielorodzinnym, i składa się m.in. z kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 213 225 zł przy sumie oszacowania 284 300 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Sosnowcu o powierzchni 62,33 m², położony na parterze czteropiętrowego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,28 m². Cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 234 000 zł przy wartości oszacowania 312 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 67,1 m² położone jest na ostatnim, trzecim piętrze kamienicy w Bytomiu i składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną dużą piwnicą ok. 24 m². Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 233 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 52,5 m², położony na parterze niskiego, trzypiętrowego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnym prawem własności, wyposażone w media (woda, kanalizacja, gaz), ma cenę wywołania 276 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 3‑pokojowego mieszkania w bloku na osiedlu mieszkaniowym w Rybniku, położony na IV piętrze budynku wielorodzinnego, w standardzie wykończenia określonym jako średni. Nieruchomość wyceniono na 273 296 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 204 972 zł.
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 51 m², położone na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal w formie pełnej własności ma cenę wywołania 223 333,33 zł przy oszacowaniu na 335 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m² z balkonem i piwnicą, położone na 4., ostatnim piętrze bloku w Pawłowicach w województwie śląskim. Lokal z kuchnią, łazienką i osobnym WC ma formę pełnej własności, a cena wywołania wynosi 225 750 zł.
Na licytacji komorniczej wystawione jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50,7 m², położone na parterze bloku z 1985 roku w Dąbrowie Górniczej. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu posiada kuchnię, łazienkę, osobne WC, balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 263 955 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu, w rejonie ulicy Harcerskiej. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu, co może stwarzać możliwość zakupu poniżej typowej ceny rynkowej.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny o powierzchni 60,01 m², położony w Siemianowicach Śląskich, w budynku z 1981 roku, na 2. piętrze, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja, internet, kablówka). Cena wywołania wynosi 276 000 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 71 m² (w tym piwnica i loggia), położony na 2. piętrze budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 247 500 zł, a jej suma oszacowania wynosi 330 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności mieszkania w budynku wielorodzinnym w Gliwicach, o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń. Lokal położony jest w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, a cena wywołania wynosi 217 200 zł przy sumie oszacowania 289 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Gliwicach oferowane jest prawo własności mieszkania w budynku wielorodzinnym, położonego w dzielnicy z zabudową wielomieszkaniową. Lokal mieszkalny stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą, a cena wywołania wynosi 217 200 zł przy sumie oszacowania 289 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Katowicach oferowane jest mieszkanie o powierzchni 61,14 m², składające się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC oraz balkonu. Lokal stanowi odrębną własność, a cena wywołania wynosi 236 175 zł.
Mieszkanie o powierzchni 65,9 m² (użytkowa ok. 57,5 m²) położone w centrum Częstochowy, na 3. piętrze 4‑kondygnacyjnej kamienicy, składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz piwnicy, w stanie umiarkowanym. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 258 075 zł.