Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-4%
Zakończona

Ustroń, śląskie

Mieszkanie Zakończona
500 250 zł
8 012 zł/m2
Nieruchomość
-15%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
601 350 zł
8 106 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
537 806 zł
7 168 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pyskowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
522 000 zł
6 802 zł/m2
Nieruchomość
-4%
Zakończona

Ustroń, śląskie

Mieszkanie Zakończona
500 250 zł
8 012 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
764 250 zł
10 129 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Częstochowa, Częstochówka - Parkitka

Mieszkanie Zakończona
520 725 zł
7 437 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Brzezinka, Brzezinka

Dom Zakończona
508 575 zł
6 967 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katowicach, Podlesie

Dom Udział % Zakończona
533 250 zł
8 601 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dobrogoszczyce, śląskie

Dom Zakończona
591 093 zł
9 690 zł/m2
Ustaw alert