Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 72 m², położone w budynku z lat 80., składające się z 4 pokoi, z balkonem i piwnicą, na 4. piętrze w 7‑kondygnacyjnym bloku, z pełnymi mediami. Cena wywołania wynosi 334 500 zł, przy oszacowaniu 446 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (Praga-Południe) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 105 m², położony na pierwszym piętrze budynku z loggią i piwnicą, składający się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i przedpokoju. Nieruchomość z dostępem do instalacji elektrycznej, gazowej i wodnej ma cenę wywołania 881 175 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 266,4 m², położony w Rogozinie w województwie mazowieckim, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 746 m² z mediami (prąd, woda, gaz, własny osadnik ścieków). Nieruchomość z 2008 roku ma 2 kondygnacje, 6 pokoi, balkon i taras, a cena wywołania wynosi 611 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 137 m² i 4 pokojach, położony w miejscowości Ługi Ujskie w województwie wielkopolskim, na niezagospodarowanej działce z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Budynek w technologii tradycyjnej z 2008 r. (brak informacji o oddaniu do użytkowania) posiada m.in. kuchnię, łazienkę, WC, taras i pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania w licytacji wynosi 396 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Stargardzie oferowany jest udział 1/3 w mieszkaniu o powierzchni 77,8 m², położonym na II piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Zachód, składającym się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Cena wywołania udziału wynosi 109 125 zł przy oszacowaniu 145 500 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom w zabudowie bliźniaczej w Straszynie o powierzchni 84 m², z 4 pokojami, wybudowany w 2013 roku, z łazienką, osobnym WC, kuchnią, balkonem i pomieszczeniem gospodarczym, na działce ok. 450 m². Nieruchomość z pełnym uzbrojeniem (gaz, woda, kanalizacja) ma cenę wywołania ok. 600 700 zł i jest obciążona służebnością osobistą dożywotniego, bezpłatnego zamieszkiwania.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 182 m² na działce 645 m² w Celestynowie (powiat otwocki), z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i tarasem, wybudowany ok. 1990 r. Nieruchomość w zabudowie ogrodzonej, uzbrojona w prąd, gaz, wodę i szambo, ma cenę wywołania 605 902,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 72,20 m² w Pruszkowie, położonego w budynku z lat 90. na piątym piętrze. Lokal składa się z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu, jest dwustronny (wschód–zachód) i znajduje się w środkowej części bloku.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 132 m² z 4 pokojami, wybudowany w latach 50., położony w Pawłowiczkach w województwie opolskim, na działce zabudowanej budynkiem mieszkalnym i gospodarczymi oraz sąsiedniej działce niezabudowanej o łącznej powierzchni 0,16 ha. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, siła) ma cenę wywołania 227 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 189 m², położony w miejscowości Rakszawa w woj. podkarpackim, na działce o pow. 0,28 ha, z 6 pokojami oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość w dobrym, użytkowanym stanie, z dojazdem z drogi wojewódzkiej, ma cenę wywołania 126 933,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na 4. piętrze budynku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, jest podłączony do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 291 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym dwupoziomowym (I piętro + poddasze użytkowe) w Gorzowie Wielkopolskim, w budynku wielorodzinnym, o powierzchni ok. 113 m², z przynależną kotłownią i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość wyceniono na 174 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi ok. 130 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni działki 759 m² i 6 pokojach, położony w miejscowości Bajerze w województwie kujawsko-pomorskim, zbudowany około 2010 roku, z aneksem kuchennym, piwnicą, tarasem i mediami (woda, prąd – siła). Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o kształcie zbliżonym do prostokąta z dojazdem asfaltową drogą gminną, a cena wywołania w licytacji wynosi 474 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Trzebini wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 264 m², z ok. 10 pokojami, kuchnią, łazienką i pomieszczeniami gospodarczymi, wybudowany około 2000 roku, z pełnym uzbrojeniem w media oraz wolnostojącym garażem na ogrodzonej działce ok. 0,10 ha. Cena wywołania wynosi 480 475,50 zł przy sumie oszacowania 640 634,00 zł, a nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej przez współwłasną drogę dojazdową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suwałkach o powierzchni ok. 137 m², z 5 pokojami, garażem, piwnicą, balkonem i tarasem, wybudowany w 2004 roku i utrzymany w dobrym stanie. Nieruchomość położona na działce ok. 440 m² ma prawo własności, jest obciążona dożywotnią służebnością osobistą mieszkania, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 246 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158,1 m², położony w Warszawie na Białołęce, w budynku jednorodzinnym dwulokalowym z 2014 roku, z 5 pokojami. Nieruchomość wyceniono na *** zł, a cena wywołania wynosi *** zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1,79 ha w miejscowości Białoborze (woj. świętokrzyskie), zabudowana parterowym domem mieszkalnym z 1970 r. o powierzchni zabudowy 98 m² z 4 pokojami. Na terenie nieruchomości znajdują się także murowana stodoła oraz budynek gospodarczy, a cena wywołania w licytacji wynosi 203 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Nowa Huta) oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 77,47 m², położone na parterze bloku z 1992 roku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 663 200 zł, a lokal znajduje się w budynku czteropiętrowym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 92,47 m², położony na 2. piętrze budynku w centrum Warszawy, składający się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi ***,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 119 m² w Warszawie, składający się z 4 pokoi, kuchni, garderoby, łazienki z WC oraz korytarza, z przynależną piwnicą ok. 17 m². Nieruchomość stanowiąca pełną własność położona jest w budynku wielorodzinnym na Pradze-Południe, a cena wywołania wynosi 914 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 183 m², położony w centralnej części Libiąża (woj. małopolskie), na działkach o łącznej powierzchni ok. 0,12 ha, w pełni uzbrojonych. Budynek z 1985 r. ma 5 pokoi, kuchnię, łazienkę, WC, balkon, taras, piwnicę i pomieszczenia gospodarcze, a cena wywołania wynosi 531 474,75 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/3 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 81 m², położonego w Pile, w budynku z lat 70., na 7. piętrze, z 4 pokojami, balkonem i piwnicą. Lokal w budynku 10‑piętrowym, uzbrojonym w pełne media, ma cenę wywołania 92 866,67 zł przy sumie oszacowania 139 300,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom mieszkalny w Bystrzycy Kłodzkiej, o powierzchni użytkowej ok. 60,7 m², położony na działce niespełna 0,1 ha, z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i WC, wybudowany około 2000 roku. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja) wyceniono na 33 667 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 22 444,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/12 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 125 m² i 5 pokojach, z budynkiem gospodarczym i garażem, położonego w Tworkowie w województwie śląskim. Nieruchomość z lat 30. XX w., z dostępem do wody, ma cenę wywołania 18 761,06 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 2/3 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego w Dziwiszowie koło Jeleniej Góry, o powierzchni ok. 145 m², z 7 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość położona jest na działce gruntowej w gminie Jeżów Sudecki, a cena wywołania wynosi 157 425 zł.