Wróć do listy

Suwałki, podlaskie

246 667 zł
1 800 zł/m2
Dom 137,00 m2 5 pokoi Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 02-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 246 667 zł
Miasto Suwałki
Powierzchnia 137,00 m2
Województwo podlaskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 5
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 37 000 zł
Numer oferty 512915X1201246933
Termin wpłaty wadium 02-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suwałkach o powierzchni ok. 137 m², z 5 pokojami, garażem, piwnicą, balkonem i tarasem, wybudowany w 2004 roku i utrzymany w dobrym stanie. Nieruchomość położona na działce ok. 440 m² ma prawo własności, jest obciążona dożywotnią służebnością osobistą mieszkania, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 246 666,67 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny