Wróć do listy

Rakszawa, podkarpackie

126 933 zł
672 zł/m2
Dom 189,00 m2 6 pokoi Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Wadium do 06-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 126 933 zł
Miasto Rakszawa
Powierzchnia 189,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 6
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 040 zł
Numer oferty 513522X1202668527
Termin wpłaty wadium 06-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 189 m², położony w miejscowości Rakszawa w woj. podkarpackim, na działce o pow. 0,28 ha, z 6 pokojami oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość w dobrym, użytkowanym stanie, z dojazdem z drogi wojewódzkiej, ma cenę wywołania 126 933,33 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę