Wróć do listy

Ługi Ujskie, wielkopolskie

396 000 zł
2 900 zł/m2
Dom 136,55 m2 4 pokoje Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 08-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 396 000 zł
Miasto Ługi Ujskie
Powierzchnia 136,55 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 52 800 zł
Numer oferty 514819X1205706101
Termin wpłaty wadium 08-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 137 m² i 4 pokojach, położony w miejscowości Ługi Ujskie w województwie wielkopolskim, na niezagospodarowanej działce z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Budynek w technologii tradycyjnej z 2008 r. (brak informacji o oddaniu do użytkowania) posiada m.in. kuchnię, łazienkę, WC, taras i pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania w licytacji wynosi 396 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny