Przedmiotem licytacji jest grunt rolny o powierzchni 8,24 ha zlokalizowany w okolicach Zduńskiej Woli, zabudowany nieużytkowanymi od lat budynkami byłego gospodarstwa rolnego w bardzo złym stanie technicznym, przeznaczonymi praktycznie do rozbiórki. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, obejmuje grunty orne, pastwiska, niewielki las i nieużytki, bez bezpośrednich przyłączy mediów, przy czym sieci energetyczna i wodociągowa przebiegają w drodze przylegającej do nieruchomości.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest prawo własności działki o powierzchni 383 m² zabudowanej domem w zabudowie szeregowej, położonej w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Nieruchomość wyceniono na *** zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi *** zł, przy czym działka nie ma uregulowanego prawnego dostępu do drogi publicznej.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość rolna o powierzchni ok. 0,20 ha, położona w miejscowości Białutki, przeznaczona w studium pod zabudowę zagrodową (symbol RM). Na działce znajdują się dwa przylegające do siebie jednorodzinne budynki mieszkalne z niezależnymi wejściami, wybudowane w 1961 r. i 1997 r.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka o powierzchni 0,0747 ha położona w Sokołowie Podlaskim, w rejonie spokojnej zabudowy jednorodzinnej, ok. 500 m od centrum miasta, z budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni zabudowy 244 m². Nieruchomość w formie prawa własności, uzbrojona w wodę i kanalizację, ma cenę wywołania 125 972,25 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Skolimowie w województwie mazowieckim. Cena wywołania wynosi 503 395,50 zł przy wartości oszacowania 671 194,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 630 m² w Mławie (woj. mazowieckie), zabudowana wolnostojącym, parterowym domem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym i pełnym podpiwniczeniem, na ogrodzonej i zagospodarowanej posesji. Cena wywołania wynosi 459 733,33 zł przy wartości oszacowania 689 600,00 zł.
Kawalerka o powierzchni ok. 21 m² położona na 2. piętrze w budynku z 2017 roku na warszawskiej Białołęce, z balkonem i komórką lokatorską, w pełni uzbrojonym w media. Lokal stanowi przedmiot elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 223 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka o powierzchni 716 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 80., położona w Halinowie w spokojnej, jednorodzinnej okolicy niedaleko centrum miasta. Nieruchomość z mediami (kanalizacja, gaz, woda, siła), ogrodzona i częściowo utwardzona kostką brukową, ma cenę wywołania 686 970 zł.
Na sprzedaż w drodze pierwszej licytacji elektronicznej wystawiona jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Zdziechów w gminie Zakrzew. Cena wywołania w przetargu wynosi *** zł, a nieruchomość można oglądać w wyznaczonym terminie przed licytacją.
Na licytacji komorniczej w Piastowie oferowany jest udział 1/4 w nieruchomości zabudowanej dwukondygnacyjnym, murowanym domem jednorodzinnym wolnostojącym. Cena wywołania udziału wynosi 212 475 zł, przy wartości oszacowania 283 300 zł.
Przedmiotem licytacji jest zespół nieruchomości w miejscowości Olszewka (gm. Lelis), obejmujący zabudowaną działkę o powierzchni 684 m² z jednorodzinnym domem w zabudowie bliźniaczej oraz ogrodzeniem i zagospodarowaniem terenu. Dodatkowo w skład masy wchodzą trzy niezabudowane działki gruntu o łącznej powierzchni ok. 0,62 ha.
Przedmiotem postępowania jest działka gruntu o powierzchni 0,29 ha, zabudowana pozostałościami siedliska z budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona jest w miejscowości wiejskiej i wymaga generalnych nakładów inwestycyjnych lub rozbiórki istniejącej zabudowy.
Dom jednorodzinny w Sierpcu, wolnostojący, parterowy z dwukondygnacyjnym poddaszem i piwnicą, posadowiony na działce o powierzchni 0,0339 ha, z budynkiem o powierzchni zabudowy 208 m². Nieruchomość obciążona jest dożywotnią i nieodpłatną służebnością osobistą mieszkania, obejmującą cały budynek i podwórko.
Na licytacji komorniczej w Pruszkowie oferowana jest działka o powierzchni 761 m² zabudowana wolnostojącym, jednorodzinnym domem parterowym z poddaszem użytkowym i piwnicą, wybudowanym w 1994 roku. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, wyposażona w prąd, gaz, własne ujęcie wody oraz centralne ogrzewanie, ma cenę wywołania 836 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/6 udziału w nieruchomości położonej w miejscowości Uniszki Zawadzkie (gmina Wieczfnia Kościelna), o łącznej powierzchni ok. 1,92 ha, obejmującej działkę zabudowaną domem mieszkalnym z budynkami gospodarczymi oraz ogrodzoną i zagospodarowaną częścią siedliskową. Pozostała część to ok. 1,70 ha gruntów rolnych odłogowanych i lasu, z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową, jednorodzinną i usługi nieuciążliwe, przy czym cena oszacowania całej nieruchomości wynosi 105 000 zł, a cena wywołania 78 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,21 ha, położona w miejscowości Sewerynówka w gminie Sterdyń (woj. mazowieckie), stanowiąca grunty rolne zabudowane i pastwiska. Na działce znajdują się: murowany budynek mieszkalny jednorodzinny, dwa murowane budynki gospodarczo-garażowe oraz drewniana obora, przy drodze o nawierzchni bitumicznej, z dostępem do prądu, wodociągu i lokalnej kanalizacji (szambo).
Przedmiotem licytacji jest prawo własności działki budowlanej o powierzchni 749 m² w Łomiankach (rejon centrum), zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym ok. 79 m² oraz budynkiem gospodarczym ok. 35 m², oba w stanie do rozbiórki. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, a cena wywołania w licytacji wynosi 331 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 2449 m² położona na obrzeżach Gostynina, w rejonie terenów kolejowych i zalesionych, zabudowana nieużytkowanym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym w trakcie realizacji. Nieruchomość uzbrojona jest w prąd i linię telekomunikacyjną, posiada studnię, ogrodzoną część przy zabudowaniach, lecz nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej i wymaga zagospodarowania.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 0,13 ha zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, położona w Błoniu w powiecie warszawskim-zachodnim. Nieruchomość stanowi pełną własność dłużnika i jest objęta księgą wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest działka mieszkaniowa o powierzchni ok. 313 m² położona w Otwocku w województwie mazowieckim, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na ogrodzonej nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny w zabudowie przy granicy działki, z utwardzonymi kostką brukową ciągami pieszymi i jezdnymi oraz zaniedbanym trawnikiem.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowo-zabudowanej położonej w gminie Siedlce, w miejscowościach Golice i Golice-Kolonia, o łącznej powierzchni 3,8502 ha, obejmującej grunty orne, tereny dolesień oraz zabudowania. Na działkach znajduje się budynek mieszkalny o pow. zabudowy ok. 110 m² oraz dwa budynki gospodarcze o pow. zabudowy ok. 281 m² i 240 m², wykorzystywane na cele mieszkaniowe i gospodarcze.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności nieruchomości rolno-zabudowanej położonej w gminie Siedlce (miejscowości Golice i Golice-Kolonia), o łącznej powierzchni 3,8502 ha, obejmującej grunty orne, tereny dolesień oraz zabudowania. Na działkach znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 110 m² oraz dwa budynki gospodarcze o powierzchniach zabudowy 281 m² i 240 m², wykorzystywane na cele mieszkaniowe dłużników.
Przedmiotem postępowania jest kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni ok. 3,3 ha, obejmujący trzy działki – w tym jedną niezabudowaną, częściowo zadrzewioną oraz dwie zabudowane murowanymi, dwukondygnacyjnymi domami jednorodzinnymi o powierzchni użytkowej ok. 172 m² i 192 m² z garażem. Na terenie znajdują się także budynek gospodarczy, stajnia o konstrukcji stalowej, sauna oraz bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Kaszewska Wola w województwie mazowieckim. Cena wywołania wynosi 93 000 zł przy wartości oszacowania 124 000 zł.