Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Udział % 26-05-2026
94 125 zł
5 441 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 16-06-2026
223 500 zł
10 633 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Płock, mazowieckie

Mieszkanie 19-05-2026
121 650 zł
6 758 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Płock, mazowieckie

Mieszkanie 19-05-2026
134 325 zł
5 620 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
75 500 zł
5 601 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
200 250 zł
8 386 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
99 750 zł
4 177 zł/m2
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Mogielnica, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
14 791 zł
936 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Słupia, mazowieckie

Dom Zakończona
65 250 zł
3 263 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
255 000 zł
13 464 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Wołomin, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
173 100 zł
7 094 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Żyrardów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
102 800 zł
5 092 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Grójec, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
153 000 zł
6 349 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
219 675 zł
9 816 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Płock, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
140 475 zł
6 385 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
303 750 zł
13 207 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Piaseczno, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
85 500 zł
5 111 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Zakończona
272 250 zł
11 112 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
56 000 zł
2 345 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
112 000 zł
4 690 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
181 832 zł
7 443 zł/m2
Nieruchomość
-85%
Zakończona

Mogielnica, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
13 147 zł
832 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Gostynin, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
31 875 zł
2 379 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
181 500 zł
7 850 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
153 600 zł
7 211 zł/m2
Ustaw alert