Przedmiotem licytacji jest udział 3/8 w działce o powierzchni 715 m² w Łomiankach, zabudowanej domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 176 m² oraz budynkiem niemieszkalnym. Nieruchomość położona jest w strefie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 72,20 m² w Pruszkowie, położonego w budynku z lat 90. na piątym piętrze. Lokal składa się z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu, jest dwustronny (wschód–zachód) i znajduje się w środkowej części bloku.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w niewydzielonej części lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,93 m², położonego w Warszawie na Białołęce, w budynku z 2002 r. Mieszkanie na 2. piętrze składa się z pokoju, kuchni, hallu i łazienki, posiada balkon 5 m² oraz pełne uzbrojenie w media, a wraz z udziałem przysługuje część w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 468 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym w Szydłowcu w województwie mazowieckim, z dojazdem z drogi gminnej i podstawowymi mediami. Nieruchomość wyceniono na 277 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 208 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 39,93 m², położonym w Warszawie na Białołęce, na 2. piętrze budynku z 2002 roku, składającym się z 1 pokoju, kuchni, hallu, łazienki oraz balkonu. Nieruchomość w dobrym standardzie, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 208 537,50 zł w licytacji komorniczej elektronicznej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Kawalerka o powierzchni 26,3 m² położona na parterze niskiego budynku z 2011 roku w Ząbkach, składająca się z pokoju, kuchni i łazienki, z dostępem do mediów (woda, gaz). Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 259 173 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim. Lokal w stanie technicznym średnim ma kuchnię, łazienkę, osobne WC, a cena wywołania udziału wynosi 222 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim, w budynku bez windy, w stanie technicznym średnim. Cena wywołania udziału wynosi 226 500 zł, a druga połowa lokalu ma być sprzedawana w odrębnej licytacji elektronicznej w zbliżonym terminie.
Na pierwszej licytacji komorniczej w Legionowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 30,9 m² z piwnicą, składający się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, położony w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość wyceniono łącznie na 279 600 zł, a cena wywołania wynosi 209 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Cena wywołania wynosi 202 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne.
Kawalerka o powierzchni ok. 21 m² położona na 2. piętrze w budynku z 2017 roku na warszawskiej Białołęce, z balkonem i komórką lokatorską, w pełni uzbrojonym w media. Lokal stanowi przedmiot elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 223 500 zł.
Licytacji podlega udział 3/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w Piastowie w województwie mazowieckim. Cena wywołania udziału wynosi 278 328,75 zł, a nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,29 m², położony na IV piętrze w wielorodzinnym bloku z lat 70. w Płocku, w budynku o dobrym stanie technicznym i średnim standardzie wykończenia (lokal nie był oglądany przez biegłego. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 216 000 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części wspólne budynku.
Na licytacji komorniczej w Piastowie oferowany jest udział 1/4 w nieruchomości zabudowanej dwukondygnacyjnym, murowanym domem jednorodzinnym wolnostojącym. Cena wywołania udziału wynosi 212 475 zł, przy wartości oszacowania 283 300 zł.
Na licytacji komorniczej w Kobyłce oferowany jest udział 1/2 w działce o powierzchni 553 m², zabudowanej domem mieszkalnym o ok. 170 m² powierzchni użytkowej oraz budynkiem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 280 500 zł przy sumie oszacowania 374 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,9 m² w Warszawie, na osiedlu na Białołęce, położony na parterze 4‑kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki z WC i przedpokoju, jest w dobrym stanie technicznym, a cena wywołania wynosi 285 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m² w Pionkach (woj. mazowieckie), położone na 4. piętrze budynku z lat 80., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 238 875 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny o powierzchni ok. 72,4 m² w Makowie Mazowieckim, położony w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość stanowi odrębne prawo własności (udziały łącznie 2/2), a cena wywołania wynosi 229 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 3,54 ha, położona w peryferyjnej części wsi w gminie Sterdyń, częściowo zalesiona i częściowo użytkowana rolniczo. Na działce znajdują się murowany budynek mieszkalny, drewniany budynek letniskowy oraz murowany budynek mieszkalno-gospodarczy, zlokalizowane w otoczeniu lasu sosnowo-brzozowego.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 54 m² w Radomiu, położone na trzecim piętrze budynku na osiedlu Ustronie. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania wynosi 245 775 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w Radomiu w zasobach spółdzielni mieszkaniowej na osiedlu Ustronie, na III piętrze bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania w licytacji wynosi 245 775 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w Zbuczynie (woj. mazowieckie), zabudowana wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni 67 m² z 2 pokojami, łazienką, kuchnią i tarasem oraz budynkami gospodarczymi, wybudowanymi ok. 1990 r. Cena wywołania wynosi 242 000 zł przy oszacowaniu 363 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na III piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Nieruchomość w województwie mazowieckim ma cenę wywołania 202 500 zł i związany z lokalem udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Radomiu oferowany jest lokal mieszkalny o nieustalonym metrażu, położony w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Cena wywołania wynosi 214 500 zł przy sumie oszacowania 286 000 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest udział 4/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 53 m² w Legionowie, położonego na trzecim, ostatnim piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 216 000 zł.