Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1450 ha położona w miejscowości wiejskiej w gminie Zbuczyn, ok. 18 km od Siedlec, zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkami gospodarczymi. Działka stanowi zabudowaną posesję mieszkalno-gospodarczą na terenie wiejskim w województwie mazowieckim.
Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² położony na parterze budynku wielorodzinnego w Komorowie Starym, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z oknami PCV i drewnianą stolarką drzwiową. Nieruchomość stanowi udział 1/5 w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 129 450 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka o powierzchni 0,0747 ha położona w Sokołowie Podlaskim, w rejonie spokojnej zabudowy jednorodzinnej, ok. 500 m od centrum miasta, z budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni zabudowy 244 m². Nieruchomość w formie prawa własności, uzbrojona w wodę i kanalizację, ma cenę wywołania 125 972,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 48,4 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Pruszkowie, na trzecim piętrze, złożonego z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 195 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 2215 m², zabudowanej parterowym, częściowo podpiwniczonym domem mieszkalnym z 1975 r. o powierzchni użytkowej 97,6 m², w stanie technicznym i standardzie wykończenia ocenionym na średni. Na terenie nieruchomości znajdują się także budynki gospodarcze (murowane i drewniany) o łącznej dużej powierzchni zabudowy, a działka ma dostęp do drogi publicznej, prądu i wodociągu.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 52 m², położonego w Garwolinie, w budynku z 2001 roku, na parterze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu i piwnicy, jest uzbrojone w media (gaz, woda, kanalizacja, kablówka, siła), a cena wywołania w licytacji wynosi 115 960 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Radomiu, o powierzchni 36,50 m², położonego na wysokim piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc, posiada piwnicę do użytkowania, a jego wartość oszacowano na 229 000 zł, przy cenie wywoławczej 171 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 73,5 m², położony w Warszawie w dzielnicy Śródmieście, w budynku z 1976 roku, na II piętrze, z balkonem i piwnicą, o dwustronnej ekspozycji okien na wewnętrzny dziedziniec. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji wynosi 131 250 zł przy sumie oszacowania 175 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest zespół nieruchomości w miejscowości Olszewka (gm. Lelis), obejmujący zabudowaną działkę o powierzchni 684 m² z jednorodzinnym domem w zabudowie bliźniaczej oraz ogrodzeniem i zagospodarowaniem terenu. Dodatkowo w skład masy wchodzą trzy niezabudowane działki gruntu o łącznej powierzchni ok. 0,62 ha.
Dom jednorodzinny w Sierpcu, wolnostojący, parterowy z dwukondygnacyjnym poddaszem i piwnicą, posadowiony na działce o powierzchni 0,0339 ha, z budynkiem o powierzchni zabudowy 208 m². Nieruchomość obciążona jest dożywotnią i nieodpłatną służebnością osobistą mieszkania, obejmującą cały budynek i podwórko.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący, parterowy dom mieszkalny o powierzchni 103 m², z 4 pokojami, kuchnią i łazienką, położony w ścisłym centrum Raciąża, na działce ok. 530 m², z dodatkowym budynkiem gospodarczo-garażowym. Budynek o charakterze zabytkowym, z mediami (woda, kanalizacja, CO), wymaga dalszych prac remontowych, a cena wywołania w licytacji wynosi 160 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/6 udziału w nieruchomości położonej w miejscowości Uniszki Zawadzkie (gmina Wieczfnia Kościelna), o łącznej powierzchni ok. 1,92 ha, obejmującej działkę zabudowaną domem mieszkalnym z budynkami gospodarczymi oraz ogrodzoną i zagospodarowaną częścią siedliskową. Pozostała część to ok. 1,70 ha gruntów rolnych odłogowanych i lasu, z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową, jednorodzinną i usługi nieuciążliwe, przy czym cena oszacowania całej nieruchomości wynosi 105 000 zł, a cena wywołania 78 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,21 ha, położona w miejscowości Sewerynówka w gminie Sterdyń (woj. mazowieckie), stanowiąca grunty rolne zabudowane i pastwiska. Na działce znajdują się: murowany budynek mieszkalny jednorodzinny, dwa murowane budynki gospodarczo-garażowe oraz drewniana obora, przy drodze o nawierzchni bitumicznej, z dostępem do prądu, wodociągu i lokalnej kanalizacji (szambo).
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46 m² w Płońsku, położone na 3. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz piwnicy. Lokal w budynku po modernizacji, z pełnymi mediami, ma cenę wywołania 178 866,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Mińsku Mazowieckim oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 106 m², z 4 pokojami, położony na ogrodzonej działce ok. 489 m² w centralno-zachodniej części miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z lat 70., z mediami (m.in. gaz, kanalizacja, internet), obejmuje także dodatkowy budynek gospodarczy, a cena wywołania wynosi 156 449,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w gminie Bielsk (miejscowości Jaroszewo-Biskupie i Kleniewo) o łącznej powierzchni 146 m², obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny z 1987 r. z dostępem do wody oraz grunty rolne, leśne i rów. Cena wywołania wynosi 162 393,33 zł przy sumie oszacowania 243 590,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², położone w Nowym Dworze Mazowieckim, w budynku z lat 60., na parterze niskiego, dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 148 848,75 zł.
Na licytacji komorniczej w Radomiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w budynku wielorodzinnym, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC oraz balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal znajduje się na 4. piętrze, stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 172 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości rolnej o powierzchni 3,2660 ha położonej w miejscowości Sułkowo Borowe w województwie mazowieckim, częściowo zabudowanej budynkiem mieszkalnym, gospodarczym i drewnianym budynkiem składowym. Pozostała część działki stanowi grunty rolne (głównie orne i użytki zielone), a nabywcą zgodnie z przepisami może zostać wyłącznie rolnik indywidualny lub inny podmiot spełniający ustawowe warunki.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 1,19 ha, składająca się z dwóch działek rolnych, z czego jedna jest niezabudowana i częściowo podmokła, a teren w jej rejonie jest nieuzbrojony. Druga działka zabudowana jest siedliskiem z budynkiem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarczymi, uzbrojona w prąd, wodociąg, szambo oraz studnię.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka rekreacyjna z wolnostojącym, podpiwniczonym domkiem letniskowym z 1980 r. o powierzchni użytkowej ok. 62 m², w stanie średnim. Na terenie posesji znajduje się murowany garaż ok. 18 m² w dobrym stanie oraz drewniana altana ogrodowa, a działka jest płaska, zagospodarowana zielenią i drzewami.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 13/48 w nieruchomości gruntowej w Łosicach (woj. mazowieckie) o powierzchni 0,0814 ha, zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym z 1972 r. o powierzchni ok. 150 m², z 5 pokojami, piwnicą, balkonem i budynkiem gospodarczym. Nieruchomość z mediami (kanalizacja, gaz, woda, siła) ma cenę wywołania 109 333,33 zł przy sumie oszacowania 164 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest sprzedaż udziału 1/2 w niewydzielonej części nieruchomości należącej do dłużnika. Nabywca będzie zobowiązany do zapłaty podatku od czynności cywilnoprawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 18 m², położona na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego w mieście, składająca się z jednego pokoju, kuchni i łazienki, bez balkonu. Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną z ciepłą wodą, centralne ogrzewanie, teletechniczną oraz domofon.