Wróć do listy

Piastów, mazowieckie

247 403 zł
4 799 zł/m2
Mieszkanie 51,55 m2 2 pokoje 9 piętro Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 247 403 zł
Miasto Piastów
Powierzchnia 51,55 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Piasta 24
Liczba pokoi 2
Piętro 9
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 37 111 zł
Numer oferty 527654X1235765671
Termin wpłaty wadium 19-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1551/23
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sebastian Dulko Kancelaria Komornicza nr II w Piastowie
Początek21.08.2026 09:00
Zakończenie28.08.2026 09:00
Przystąpienie do19.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania247 403,33 zł
Suma oszacowania371 105,00 zł
Rękojmia37 110,50 zł
Adres nieruchomości
AdresPiasta 24/35
Miejscowość05-820 Piastów
Województwomazowieckie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)51.55
Liczba pokoi2
Piętro9
Pięter w budynku9
Forma własnościprawo własności
Rok budowy1975
Pomieszczeniakuchnia, łazienka, WC
Mediawoda, gaz, kanalizacja, internet
Oględziny nieruchomości
AdresPiasta 24, 05-820 Piastów
Termin2026-08-06, godz. 10:00–14:00
Opis

udział 3/4 część nieruchomości w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość położonym - ul.Piasta 24/35 w Piastowie

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.