Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Bobrowniki, lubuskie

Dom 03-11-2026
Pow.: 108,44 m2
114 261 zł
1 054 zł/m2
Nieruchomość

Drągowina, lubuskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 169,00 m2
106 800 zł
632 zł/m2
Nieruchomość

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 62,50 m2
161 000 zł
2 576 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 50,06 m2
197 333 zł
3 942 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 34,90 m2
136 950 zł
3 924 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-34%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 36,80 m2
178 125 zł
4 840 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Strzelce Krajeńskie, lubuskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 37,00 m2
156 667 zł
4 234 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Żagań, lubuskie

Mieszkanie 14-10-2026
Pow.: 38,00 m2
130 091 zł
3 423 zł/m2
Nieruchomość

Kożuchów, lubuskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 92,00 m2
138 333 zł
1 504 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 47,92 m2
148 000 zł
3 088 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 96,80 m2
190 125 zł
1 964 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Lubsko, lubuskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 59,28 m2
160 500 zł
2 707 zł/m2
Nieruchomość

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
183 400 zł
183 400 zł/m2
Nieruchomość

Witoszyn Dolny, lubuskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 121,50 m2
114 579 zł
943 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Świebodzin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
196 500 zł
5 296 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rusinów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 63,12 m2
114 750 zł
1 818 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Sulechów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,30 m2
152 000 zł
2 799 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Drezdenko, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 85,60 m2
162 525 zł
1 899 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kożuchów, lubuskie

Dom Zakończona
Pow.: 92,00 m2
155 625 zł
1 692 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Górki Noteckie, lubuskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 120,00 m2
112 500 zł
938 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Niekarzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,70 m2
160 500 zł
2 934 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Świebodzin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,80 m2
154 350 zł
4 083 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kostrzyn N/O, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 62,50 m2
181 125 zł
2 898 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Strzelce Krajeńskie, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,00 m2
176 250 zł
4 764 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Gubin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 55,98 m2
116 000 zł
2 072 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.