Na licytacji komorniczej w Zielonej Górze oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,5 m², położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wydzielonego WC, z ogrzewaniem z sieci miejskiej. Cena wywołania wynosi 263 625 zł przy oszacowaniu 351 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Nowej Soli oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,70 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Cena wywołania wynosi 221 475 zł, a mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym w zabudowie miejskiej.
Przedmiotem postępowania jest mieszkanie o powierzchni 52,72 m² w Gorzowie Wielkopolskim, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,91 m².
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z wydzieloną dawną częścią handlową o powierzchni użytkowej ok. 169 m², położony w miejscowości Nowiny Wielkie w województwie lubuskim, na działce ok. 1138 m². Budynek parterowy z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem, od lat niezamieszkały i nieużytkowany, ma cenę wywołania 257 700 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m², położone na 4. piętrze w budynku z lat 60. w Strzelcach Krajeńskich, ze średnim stanem technicznym, balkonem i piwnicą. Lokal z mediami miejskimi i korzystnym układem pomieszczeń ma cenę wywołania 202 200 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni ok. 6,37 ha w miejscowości Bolemin w gminie Deszczno, obejmujący dużą działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym, budynkami gospodarczymi, wiatą oraz infrastrukturą, z dojazdem drogą asfaltową. Pozostałe działki są niezabudowane, a cena wywołania całej nieruchomości w licytacji komorniczej wynosi 272 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gorzowie Wielkopolskim oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47,5 m², położony na 2. piętrze kamienicy z lat 30., składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania wynosi 215 333,33 zł przy oszacowaniu 323 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący, trzykondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 166 m², położony w niewielkiej miejscowości w gminie Nowe Miasteczko (woj. lubuskie), w otoczeniu zabudowy siedliskowej i gruntów niezabudowanych. Budynek w tradycyjnej technologii murowanej jest w stanie realizacji (zaawansowanie prac ok. 50%) i został wystawiony z ceną wywołania 210 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 105 m² w miejscowości Górki Noteckie (woj. lubuskie), z dodatkowym budynkiem niemieszkalnym, pozostałościami po zlikwidowanym obiekcie oraz drewnianą wiatą. Cena wywołania wynosi 232 266,67 zł przy sumie oszacowania 348 400,00 zł.
Na licytacji publicznej oferowany jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w Zielonej Górze, zabudowanej szeregowym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 118,10 m², posadowionej na działkach o łącznej powierzchni ok. 0,052 ha. Wartość szacunkowa udziału wynosi 380 420 zł, cena wywołania 288 315 zł, a warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości 38 042 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom jednorodzinny z częścią gospodarczą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 162 m², położony w miejscowości w gminie Dąbie koło Krosna Odrzańskiego. Nieruchomość oszacowano na 335 260 zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji wynosi 223 506,67 zł.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość gruntowa o pow. ok. 0,32 ha położona w miejscowości Rokitnica (gmina Skąpe), obejmująca parterowy dom mieszkalny o pow. ok. 182 m² z poddaszem użytkowym (łącznie 6 pokoi + gabinet oraz zaplecze sanitarne i gospodarcze). Na działce znajdują się także dwa budynki gospodarcze, stodoła, dwie wiaty oraz pełne uzbrojenie w media, a teren jest funkcjonalnie podzielony na część mieszkalno-gospodarczą, część ze stodołą i część niezabudowaną.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,3241 ha położona w miejscowości Rokitnica (gmina Skąpe), obejmująca parterowy dom mieszkalny o pow. ok. 182 m² z poddaszem użytkowym (łącznie 6 pokoi + gabinet) w dobrym układzie funkcjonalnym. Na działce znajdują się także dwa budynki gospodarcze (ok. 101 m² i 86 m²), stodoła (ok. 284 m²) oraz dwie wiaty, a teren jest uzbrojony w media (prąd, woda, kanalizacja) i podzielony na trzy ogrodzone części.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w miejscowości Siecieborzyce (woj. lubuskie), obejmująca działkę o powierzchni ok. 0,92 ha zabudowaną domem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 110 m² oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Cena wywołania wynosi 259 360 zł przy sumie oszacowania 389 040 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego w Żarach o powierzchni ok. 137 m², z 4 pokojami i mediami (kanalizacja, gaz, woda). Nieruchomość w zabudowie niskiej (1 kondygnacja) ma cenę wywołania 255 750 zł.