Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-59%

Gubin, lubuskie

Mieszkanie 07-07-2026
186 000 zł
2 653 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Gubin, lubuskie

Mieszkanie 07-07-2026
183 333 zł
3 102 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie 20-05-2026
162 000 zł
3 411 zł/m2
Nieruchomość

Gubin, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-07-2026
144 889 zł
2 364 zł/m2
Nieruchomość

Gubin, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-07-2026
144 889 zł
2 364 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Sosny, lubuskie

Mieszkanie 27-05-2026
175 400 zł
2 608 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Przysiółek Wsi Grabin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
126 000 zł
2 283 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wróblów, lubuskie

Dom Zakończona
114 000 zł
1 447 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
145 721 zł
3 938 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łuków, lubuskie

Dom Zakończona
162 000 zł
1 285 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klępsk, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
185 400 zł
2 835 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Szklarka, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
141 750 zł
2 254 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lipinki Łużyckie, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
127 333 zł
1 815 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Małomice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
115 500 zł
1 397 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sosny, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
197 325 zł
2 934 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gubin, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
163 000 zł
2 071 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Górzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
132 000 zł
1 027 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Czerwieńsk, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
196 500 zł
2 623 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lipinki Łużyckie, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
143 250 zł
2 042 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Ostrów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
106 400 zł
1 371 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
165 750 zł
3 041 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stare Kurowo, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
150 667 zł
2 343 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Babimost, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
176 667 zł
3 846 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamień Mały, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
187 500 zł
2 762 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Strzelce Krajeńskie, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
176 700 zł
3 613 zł/m2
Ustaw alert