Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 67,4 m², położonym w Urazie w gminie Oborniki Śląskie, w budynku wielolokalowym, na pierwszym piętrze, z dwoma pokojami, kuchnią, przedpokojem i pomieszczeniem przynależnym. Cena wywołania udziału wynosi 40 833,33 zł, przy sumie oszacowania 61 250,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,40 m², położony w Czernikowie w województwie kujawsko-pomorskim, na 2. piętrze budynku, złożony z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Cena wywołania wynosi 76 500 zł, przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 52,9 m², położonego w Ujeźdźcu w gminie Paczków (woj. opolskie), na parterze dwukondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z lat 70. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni ze spiżarką, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i centralne ogrzewanie, a cena wywołania udziału wynosi 8 833,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we współwłasności mieszkania położonego w miejscowości Wielka Wieś w województwie pomorskim. Nieruchomość lokalowa wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 29 961,33 zł i sumą oszacowania 44 942,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 62,8 m², położonym w miejscowości Sadki (woj. kujawsko-pomorskie), w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym, na parterze, z 2 pokojami oraz piwnicą, kuchnią i łazienką, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania udziału wynosi 37 050 zł przy sumie oszacowania 55 575 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 46,86 m², położonym w Łodzi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku, a cena wywołania udziału wynosi 63 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 55 m², położonym w miejscowości w okolicach Kalisza Pomorskiego, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 25 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Piastowie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 92 776,50 zł przy sumie oszacowania 123 702,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,18 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Stanowo w gminie Dzierzgoń (woj. pomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, ogrzewany z własnego źródła ciepła. Cena wywołania wynosi 59 689,50 zł, a budynek jest podłączony do podstawowych mediów (bez sieci grzewczej i gazowej) i znajduje się na działce z zabudowaniami gospodarczymi.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,70 m² w miejscowości Lasowice Wielkie (woj. opolskie), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz spiżarki, z przynależną piwnicą. Nieruchomość obejmuje także segment w budynku gospodarczym o pow. 15 m² oraz udział w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 46 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,8 m², położony w miejscowości Chwiram w okolicach Wałcza, składający się z 2 pokoi i kuchni, zlokalizowany w budynku z ok. 1930 roku, z przynależną piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 44 850 zł i jest obecnie zamieszkała.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 72 m² w miejscowości Łęgowo (woj. lubuskie), położony na parterze dwurodzinnego budynku z XIX wieku, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z przynależną piwnicą, strychem i pomieszczeniem w budynku gospodarczym. Mieszkanie w słabym stanie technicznym ma dostęp do mediów, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 84 375 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w miejscowości Bobolice w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z dostępem do wody. Cena wywołania wynosi 83 133,33 zł przy wartości oszacowania 124 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,87 m², położony w Mierzynie w budynku z lat 70., na 2. piętrze z balkonem. Cena wywołania wynosi 35 250 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 60,9 m², położonego na parterze bloku z początku lat 90. w dzielnicy Czechów w Lublinie, obejmującego pokój z aneksem kuchennym, dwa pokoje, przedpokój i łazienkę. Lokal o nietypowym układzie pomieszczeń, z osobnym wejściem z zewnątrz od strony parkingu, ma cenę wywołania 95 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 50,6 m², położonym na I piętrze budynku w Skwierzynie (woj. lubuskie), składającym się z 2 pokoi oraz kuchni. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 72 720 zł przy sumie oszacowania 109 080 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 71,7 m² (w tym piwnica i pomieszczenie gospodarcze), położony w Nakle nad Notecią, na 1. piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z wydzielonym pomieszczeniem, łazienki i korytarza, a cena wywołania wynosi 70 799,25 zł.
Na elektronicznej licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,87 m² w miejscowości Troszyn w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 60 750 zł, przy sumie oszacowania 81 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 50,51 m², położonego na pierwszym piętrze w miejscowości Krogulna w województwie opolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z przynależną piwnicą i komórką. Lokal z indywidualnym ogrzewaniem oraz instalacjami wodno-kanalizacyjną i elektryczną ma cenę wywołania 38 533,33 zł w licytacji elektronicznej komorniczej.
Lokal mieszkalny o powierzchni 68,23 m² położony w Ząbrowie (woj. zachodniopomorskie), na parterze niskiego, dwukondygnacyjnego budynku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki oraz przynależnej piwnicy 9,61 m² i jest wyposażony w media: prąd, wodę, gaz i kanalizację. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 59 266,67 zł przy sumie oszacowania 88 900,00 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,50 m², położony na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w zasobach spółdzielni mieszkaniowej w centralnej części miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i posiada balkon.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 48 m² w miejscowości Pietrzyków (woj. lubuskie), w budynku z ok. 1945 r., składającym się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, pomieszczenia gospodarczego oraz WC. Nieruchomość położona jest w niskim budynku jednopiętrowym, a cena wywołania udziału wynosi 42 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 19,7 m² w Dobropolu (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie w stanie poniżej przeciętnego standardu, wymagające odświeżenia i prac wykończeniowo‑naprawczych, ma cenę wywołania 79 125 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40,6 m², położony w miejscowości Rybina w województwie pomorskim, w budynku z ok. 1920 r., z kuchnią, piwnicą oraz mediami (woda, kanalizacja). Nieruchomość stanowiąca odrębną własność jest obciążona służebnością, a cena wywołania wynosi 43 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 61,59 m², położonego na poddaszu w budynku wielorodzinnym w Łaziskach Górnych, z przynależną piwnicą 4,42 m². Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, pralni, łazienki, wiatrołapu i pomieszczenia gospodarczego, jest uzbrojony w instalacje: elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania.