Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 64,3 m² w centrum Łodzi, w kamienicy z 1881 roku, składający się łącznie z 2 pokoi, kuchni i pomieszczenia gospodarczego, z wysokością pomieszczeń ok. 3,4 m i możliwością prowadzenia działalności usługowej. Cena wywołania wynosi 288 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Rzeszowie o powierzchni 53,4 m², położony na najwyższej kondygnacji 5‑piętrowego budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja, siła). Nieruchomość stanowiąca pełną własność ma cenę wywołania 282 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m², położone w Zabrzu w budynku wielorodzinnym, na 4. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal znajduje się w ocieplonym bloku z lat 80., wyposażonym w media (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka), a cena wywołania w licytacji wynosi 200 250 zł przy oszacowaniu 267 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m², położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym, z balkonem i piwnicą, o łącznej powierzchni z pomieszczeniem przynależnym 62,9 m². Lokal w dobrym układzie funkcjonalnym ma cenę wywołania 252 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,5 m² położony w Zabrzu, w budynku wielorodzinnym z lat 80., na 4. piętrze, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, kablówka). Nieruchomość stanowiąca odrębną własność ma cenę wywołania 200 250 zł przy sumie oszacowania 267 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Obornikach oferowane jest mieszkanie o powierzchni 53,30 m², położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, kotłowni i garderoby, z przynależną piwnicą 12,40 m². Cena wywołania wynosi 207 150 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 75,90 m² położony jest w Oleśnicy, na II piętrze budynku, składa się z salonu z jadalnią, aneksem kuchennym, przedpokoju, dodatkowego pokoju oraz łazienki, a standard jego wykończenia jest średni. Nieruchomość z centralnym ogrzewaniem i instalacjami wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną trafiła na licytację komorniczą, z ceną wywołania 282 000 zł.
Licytacji podlega udział 3/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w Piastowie w województwie mazowieckim. Cena wywołania udziału wynosi 278 328,75 zł, a nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,17 m² w Piotrkowie Trybunalskim, położone na drugim piętrze budynku, z udziałem w gruncie i częściach wspólnych. Lokal po generalnym remoncie w 2022 roku, w dobrym standardzie wykończenia, z ogrzewaniem gazowym, wystawiony jest z ceną wywołania 233 100 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,23 m² w Szamotułach, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC i korytarza. Cena wywołania wynosi 240 750 zł, przy sumie oszacowania 321 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 57 m² (wraz z piwnicą) położone w Legnicy, na trzecim piętrze budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 214 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 55,15 m² położony jest na parterze bloku w Jarosławiu, w budynku trzypiętrowym, i składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja). Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 262 725 zł.
Mieszkanie o powierzchni 67,1 m² położone jest na ostatnim, trzecim piętrze kamienicy w Bytomiu i składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną dużą piwnicą ok. 24 m². Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 233 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w Zbuczynie (woj. mazowieckie), zabudowana wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni 67 m² z 2 pokojami, łazienką, kuchnią i tarasem oraz budynkami gospodarczymi, wybudowanymi ok. 1990 r. Cena wywołania wynosi 242 000 zł przy oszacowaniu 363 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 51 m², położone na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal w formie pełnej własności ma cenę wywołania 223 333,33 zł przy oszacowaniu na 335 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej wystawione jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50,7 m², położone na parterze bloku z 1985 roku w Dąbrowie Górniczej. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu posiada kuchnię, łazienkę, osobne WC, balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 263 955 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Krowodrza) oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 55 m² z 2 pokojami, wybudowany w 1935 r., z piwnicą, posadowiony na działce objętej miejscowym planem jako teren zieleni urządzonej. Cena wywołania wynosi 266 100 zł, przy czym w księdze wieczystej ujawniono dożywotnią służebność osobistą polegającą na prawie zamieszkiwania w budynku.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 63,8 m² (użytkowa ok. 56,9 m²), położone na parterze niskiego budynku w Strzegomiu, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz pomieszczeń przynależnych (piwnica, komórka, wc). Lokal po zmianie układu funkcjonalnego, z mediami miejskimi, ma cenę wywołania 234 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności mieszkania w budynku wielorodzinnym w Gliwicach, o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń. Lokal położony jest w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, a cena wywołania wynosi 217 200 zł przy sumie oszacowania 289 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Gliwicach oferowane jest prawo własności mieszkania w budynku wielorodzinnym, położonego w dzielnicy z zabudową wielomieszkaniową. Lokal mieszkalny stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą, a cena wywołania wynosi 217 200 zł przy sumie oszacowania 289 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Wołominie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 54,5 m², położony na 3. piętrze bloku z lat 80., składający się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, korytarza oraz balkonu i piwnicy. Cena wywołania wynosi 298 500 zł, a budynek jest podłączony do mediów miejskich, w tym kanalizacji, gazu i wody.
Mieszkanie o powierzchni ok. 62 m² położone na II piętrze budynku wielorodzinnego w Świdnicy składa się z 2 pokoi, kuchni, dwóch przedpokoi (w tym alkowy) oraz łazienki z WC i ma wysokość pomieszczeń ok. 3 m, przy czym stolarka drzwiowa jest starego typu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 216 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 65,25 m² z piwnicą, położonym w Ożarowie Mazowieckim na osiedlu bloków spółdzielczych. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, posiada balkon, a cena wywołania udziału wynosi 215 967,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Gnieźnie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 57,24 m², położone na drugim piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza, balkonu oraz piwnicy. Lokal wyceniono na 307 500 zł, a cena wywoławcza wynosi 230 625 zł.