Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,60 m², położony na 1. piętrze przedwojennego, podpiwniczonego budynku w technologii tradycyjnej murowanej. Nieruchomość znajduje się w budynku o widocznym zużyciu technicznym (m.in. słaba klatka schodowa), wyposażonym w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową z indywidualnym c.o. oraz wentylację grawitacyjną.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 67,4 m², położonym w Urazie w gminie Oborniki Śląskie, w budynku wielolokalowym, na pierwszym piętrze, z dwoma pokojami, kuchnią, przedpokojem i pomieszczeniem przynależnym. Cena wywołania udziału wynosi 40 833,33 zł, przy sumie oszacowania 61 250,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 63,3 m², położony w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania wynosi 59 707,50 zł przy oszacowaniu na 79 610,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,40 m², położony w Czernikowie w województwie kujawsko-pomorskim, na 2. piętrze budynku, złożony z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Cena wywołania wynosi 76 500 zł, przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 52,9 m², położonego w Ujeźdźcu w gminie Paczków (woj. opolskie), na parterze dwukondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z lat 70. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni ze spiżarką, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i centralne ogrzewanie, a cena wywołania udziału wynosi 8 833,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we współwłasności mieszkania położonego w miejscowości Wielka Wieś w województwie pomorskim. Nieruchomość lokalowa wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 29 961,33 zł i sumą oszacowania 44 942,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 62,85 m², położonego w Stalowej Woli w budynku wielorodzinnym na pierwszym piętrze, składającego się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Cena wywołania udziału wynosi 60 587,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 60,11 m², położonym w Gorzowie Wielkopolskim, w budynku z 1928 roku, na pierwszym piętrze, z trzema pokojami oraz pomieszczeniami dodatkowymi (piwnica, kuchnia, łazienka, WC, pomieszczenie gospodarcze). Nieruchomość z mediami (gaz, woda, kanalizacja) ma cenę wywołania 37 537,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom mieszkalny w Bystrzycy Kłodzkiej, o powierzchni użytkowej ok. 60,7 m², położony na działce niespełna 0,1 ha, z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i WC, wybudowany około 2000 roku. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja) wyceniono na 33 667 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 22 444,67 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² położony w Jastrzębiu-Zdroju, w wieżowcu z lat 70., składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, znajduje się na 9. piętrze i posiada balkon oraz komórkę lokatorską. Mieszkanie w dobrym standardzie, z pełnym uzbrojeniem w media, stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 87 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mysłakowicach oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 67,48 m², położony na pierwszym piętrze z poddaszem, składający się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą, komórką i strychem. Nieruchomość w stanie użytkowym, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, internet), ma cenę wywołania 94 822,50 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny w Dobrz e w województwie zachodniopomorskim o powierzchni 52,26 m², składający się z pokoju oraz pokoju z łazienką i kuchnią, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 53 333,33 zł przy sumie oszacowania 80 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 62,8 m², położonym w miejscowości Sadki (woj. kujawsko-pomorskie), w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym, na parterze, z 2 pokojami oraz piwnicą, kuchnią i łazienką, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania udziału wynosi 37 050 zł przy sumie oszacowania 55 575 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 73,30 m² położony w Mirosławcu (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość objęta jest licytacją komorniczą, z ceną wywołania 79 329 zł i udziałem w częściach wspólnych budynku oraz w gruncie.
Na licytacji komorniczej w Warszawie oferowany jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym położonym w dzielnicy Wola. Cena wywołania udziału wynosi 93 819 zł przy sumie oszacowania 125 092 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,52 m² w miejscowości Człopa (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym i terenem rekreacyjnym za budynkiem. Mieszkanie jest w trakcie remontu (m.in. nowe okna PCV, wymieniona instalacja elektryczna, częściowo wykończone wnętrza), a cena wywołania w licytacji wynosi 100 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 46,86 m², położonym w Łodzi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku, a cena wywołania udziału wynosi 63 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 31/64 w domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 58 m², położonym w miejscowości Ostrów w województwie lubuskim, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym do adaptacji. Nieruchomość w zabudowie przedwojennej z 1939 r. wyceniono na 143 375 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 95 583,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 746 m² położonej w Rogoźnie, zabudowanej parterowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 52 m². Dom składa się z wiatrołapu, pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz łazienki.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,3304 ha położona w miejscowości Myszaków, w gminie Zagórów (powiat słupecki), składająca się z działki niezabudowanej oraz działki zabudowanej. Na działce zabudowanej znajduje się jednorodzinny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 55,5 m² oraz budynek gospodarczy ok. 41,5 m², a teren ma kształt prostokąta z częściowo zadrzewioną działką niezabudowaną.
Lokal mieszkalny o powierzchni 58 m² położony w miejscowości Dąbrówka Mała (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą 24 m². Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 47 546,67 zł i oszacowaniem na 71 320,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 55 m², położonym w miejscowości w okolicach Kalisza Pomorskiego, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 25 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Piastowie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 92 776,50 zł przy sumie oszacowania 123 702,00 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 62,2 m² w Białymstoku, położony na 1. piętrze budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji wynosi 51 406 zł.