Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,26 ha zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczonym, parterowym z częściowo użytkowym poddaszem, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 134 m². W budynku znajduje się kilka pokoi, kuchnia oraz pomieszczenia gospodarcze w piwnicy i na poddaszu, co daje duży potencjał aranżacyjny.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w działce gruntu o powierzchni 1100 m², położonej na terenie wiejskim wśród gruntów ornych i zabudowy zagrodowej, z bezpośrednim dostępem do drogi gruntowej. Na nieruchomości znajduje się wolnostojący dom jednorodzinny z lat 90. o zabudowie 91 m² (salon, kuchnia, 3 pokoje, łazienka, poddasze użytkowe) oraz budynek gospodarczy z garażem o pow. 27 m², z mediami: prąd, woda i szambo.
Przedmiotem postępowania jest gospodarstwo położone w miejscowości Wola Jasienicka (gmina Jasienica Rosielna), obejmujące działkę zabudowaną wolnostojącym, dwukondygnacyjnym murowanym domem mieszkalnym z lat 70. oraz sąsiednie działki rolne o łącznej powierzchni ok. 0,0655 ha. Nieruchomość ma dostęp do drogi gminnej przez działkę przyległą, jest uzbrojona w prąd, wodociąg, kanalizację i gaz, a teren wokół budynku jest słabo zagospodarowany, porośnięty trawą i pojedynczymi drzewami.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 25,40 m² położona w Kędzierzynie-Koźlu, w budynku wielorodzinnym w jednej z centralnych części miasta. Lokal mieszkalny stanowi wyodrębnioną nieruchomość lokalową, posadowioną na gruncie objętym księgą wieczystą prowadzoną przez miejscowy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 we współwłasności spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania w Ozorkowie, o powierzchni 46,08 m², położonego na drugim piętrze bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, jest rozkładowy, dwustronny i posiada balkon.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Mysłowicach, położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, z udziałem w gruncie, o wartości oszacowania 78 775 zł i cenie wywołania 52 516,67 zł. Nieruchomość obciążona jest dożywotnią, nieodpłatną służebnością mieszkania w całym lokalu na rzecz osoby trzeciej.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego w kamienicy z 1910 roku na pierwszym piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami ma cenę wywołania 74 250 zł i znajduje się w budynku z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40 m² w miejscowości Kleszczewo (woj. pomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 92 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (w tym CO) znajduje się w budynku z lat 60., a cena wywołania udziału wynosi 48 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45 m², położonego w Kętach, w bloku z lat 70., na najwyższej kondygnacji budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie do generalnego remontu po pożarze, a cena wywołania wynosi 89 096,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,58 m², położonym na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet). Cena wywołania udziału wynosi 46 500 zł, przy sumie oszacowania 69 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł przy sumie oszacowania 68 953,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w działce o powierzchni 0,0991 ha zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 35 m², położonej w miejscowości Młyniec II w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość z mediami (siła, kanalizacja), wybudowana ok. 1906 r., ma cenę wywołania 4 583,33 zł w licytacji elektronicznej komorniczej.
Na licytacji komorniczej we Wschowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,81 ha, zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 95 m² z trzema pokojami, kuchnią, łazienką i zapleczem gospodarczym po częściowej rozbudowie sprzed ok. 5 lat. Na działce znajdują się także budynki gospodarcze z częścią warsztatowo-garażową i piwnicą, a cena wywołania wynosi 73 837,50 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 1 ha, położonej w miejscowości w gminie Skalbmierz w województwie świętokrzyskim, obejmującej grunty rolne zabudowane, grunty orne oraz sady. Na działce znajdują się budynek mieszkalny, budynek gospodarczy oraz stodoła.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 38,59 m² (w tym komórka i piwnica), położony na poddaszu (II piętro) przedwojennego budynku wielorodzinnego we wsi Borów w gminie Dobromierz, w powiecie świdnickim. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, z dostępem do wody i kanalizacji, ma cenę wywołania 57 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50,7 m² (w tym piwnica) w Świebodzicach, w centralnej części miasta, składający się z 2 pokoi, kuchni i WC. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze budynku, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 69 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Ołużna w gminie Gościno, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oszacowano na 28 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 18 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 50,20 m², położonego w Pińczowie w województwie świętokrzyskim. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym w centralnej części miasta, a cena wywołania udziału wynosi 77 344 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei w centralnej części miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 531,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu nr 134 o powierzchni 0,35 ha, położona w miejscowości Wójcza w województwie świętokrzyskim. Nieruchomość wyceniono na 83 800 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 62 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w działce o pow. 0,0616 ha zabudowanej dwukondygnacyjnym murowanym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 134 m² z dobudowanym garażem ok. 20 m², położonej w Koszalinie w woj. zachodniopomorskim. Licytacja elektroniczna udziału rozpoczyna się od ceny wywołania 64 083,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 w prawie do rolnej działki o powierzchni 1,78 ha, zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 76 m² oraz zabudowaniami gospodarczymi o łącznej powierzchni ok. 96 m². Nieruchomość ma charakter siedliskowy i stanowi połączenie części mieszkalnej z zapleczem gospodarczym.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2480 ha położona w miejscowości Imielnica w gminie Imielno (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie), z bezpośrednim dojazdem asfaltową drogą publiczną. Na działce znajdują się parterowy budynek mieszkalny w podstawowym standardzie (media: prąd, woda, brak CO) oraz zabudowania gospodarcze, a wartość oszacowano na 64 902 zł przy cenie wywoławczej 48 676,50 zł.