Wróć do listy

Starościce, lubelskie

27 600 zł
303 zł/m2
Dom 91,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Wadium do 15-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 27 600 zł
Miasto Starościce
Powierzchnia 91,00 m2
Województwo lubelskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 680 zł
Numer oferty 515001X1206132345
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w działce gruntu o powierzchni 1100 m², położonej na terenie wiejskim wśród gruntów ornych i zabudowy zagrodowej, z bezpośrednim dostępem do drogi gruntowej. Na nieruchomości znajduje się wolnostojący dom jednorodzinny z lat 90. o zabudowie 91 m² (salon, kuchnia, 3 pokoje, łazienka, poddasze użytkowe) oraz budynek gospodarczy z garażem o pow. 27 m², z mediami: prąd, woda i szambo.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę