Przetargi nieruchomości, Legnica
Legnica, dolnośląskie
Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 270 750 zł.
Legnica, dolnośląskie
Lokal użytkowy o przeznaczeniu komercyjnym położony w Legnicy, w rejonie centrum miasta, zostanie wystawiony w przetargu ustnym nieograniczonym. Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę dla inwestorów poszukujących lokalu na działalność usługową lub handlową.
Legnica, dolnośląskie
Na licytacji elektronicznej wystawiono 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,9 m² zlokalizowane w Legnicy, na parterze kamienicy w zabudowie zwartej, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i parku. Lokal z kuchnią, łazienką z WC, dwiema piwnicami oraz mediami (prąd, gaz, woda, kanalizacja) i ogrzewaniem piecowym ma cenę wywołania 247 245 zł.
Legnica, dolnośląskie
Działka budowlana o powierzchni 0,1188 ha położona jest w Legnicy, w rejonie ulicy Pątnowskiej, w obrębie Piekary Stare. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Legnica, dolnośląskie
Działka budowlana o powierzchni 1029 m² położona jest w Legnicy, w rejonie ulicy Warzywnej, w obrębie Przybków. Nieruchomość będzie przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Legnica, dolnośląskie
Działka budowlana o powierzchni 1180 m² położona jest w Legnicy, w rejonie ulicy Wielogórskiej, w obrębie Przybków. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Legnica, dolnośląskie
Działka budowlana o powierzchni 687 m² położona jest w Legnicy, w rejonie ulicy Fiołkowej, w obrębie Przybków. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Legnica, dolnośląskie
Działka budowlana o powierzchni 687 m² położona jest w Legnicy, w rejonie ulicy Fiołkowej, w obrębie Przybków. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Legnica, dolnośląskie
Na licytacji elektronicznej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,57 m², położony na 4. piętrze budynku wielorodzinnego w Legnicy, w rejonie Wrocławskiego Przedmieścia. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 209 866,67 zł.
Legnica, dolnośląskie
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość położona we Wrocławiu, oferowana do nabycia w trybie przetargu pisemnego.
Legnica, dolnośląskie
Działka budowlana o powierzchni 848 m² położona jest w Legnicy, w rejonie al. Czerwonych Maków, w obrębie Przybków. Nieruchomość będzie przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 250 000 zł netto (+ VAT).
Legnica, dolnośląskie
Działka budowlana o powierzchni 848 m² położona jest w Legnicy, w rejonie al. Czerwonych Maków, w obrębie Przybków. Nieruchomość będzie przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 250 000 zł netto (+ VAT).
Legnica, dolnośląskie
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 50 m² w Legnicy, w południowo‑wschodniej części miasta, położone na 2. piętrze niskiego budynku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z balkonem oraz dużą piwnicą (łączna pow. z pomieszczeniami przynależnymi 66,8 m²). Lokal w prawie własności położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z dobrą infrastrukturą i komunikacją, a cena wywołania w licytacji wynosi 280 500 zł.
Legnica, dolnośląskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym w Legnicy zostanie wystawiony lokal mieszkalny położony w centrum miasta. Uczestnicy zobowiązani są do wniesienia wadium w wysokości 52 000 zł przed wyznaczonym terminem licytacji.
Legnica, dolnośląskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym w Legnicy zostanie wystawiony lokal użytkowy położony w centrum miasta. Warunkiem udziału jest wpłata wadium w wysokości 40 000 zł do 25 sierpnia 2026 r.
Legnica, dolnośląskie
Na przetargu ustnym w Legnicy oferowany będzie lokal użytkowy nr 10 o przeznaczeniu komercyjnym, położony w centralnej części miasta. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 46 000 zł do 18 sierpnia 2026 r.
Legnica, dolnośląskie
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 64,84 m², położony na 2. piętrze niskiego budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie w dobrym standardzie, z miejskim ogrzewaniem i pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 259 186,67 zł.
Legnica, dolnośląskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym zostanie wystawiony lokal mieszkalny w Legnicy, zlokalizowany przy jednej z głównych ulic miasta. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 52 000 zł do wyznaczonego terminu.
Legnica, dolnośląskie
Na rokowania wystawiony jest lokal mieszkalny w Legnicy, zlokalizowany w centralnej części miasta. Nieruchomość stanowi przedmiot sprzedaży w trybie rokowań organizowanych przez miasto.
Legnica, dolnośląskie
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,73 m² w Legnicy, na parterze bloku na osiedlu mieszkaniowym, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem C.O. Lokal w zabudowie wielorodzinnej, o dwustronnej ekspozycji (wschód–zachód), ma cenę wywołania 290 482,50 zł.
Legnica, dolnośląskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w Legnicy, w obrębie Górka, o powierzchni 1260 m² wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka ma charakter budowlany/inwestycyjny, a warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 44 000 zł.
Legnica, dolnośląskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w Legnicy, w obrębie Górka, o powierzchni 1419 m². Działka przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu, z wymaganym wadium w wysokości 44 000 zł.
Legnica, dolnośląskie
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 64,8 m², położone na 2. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu. Lokal jest w dobrym stanie, z panelami i płytkami na podłogach, oknami PCV, miejskim c.o., pełnym uzbrojeniem w media oraz klimatyzacją w jednym z pokoi, a cena wywołania wynosi 291 585 zł.
Legnica, dolnośląskie
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowany jest udział 15/32 w domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej ok. 91 m², z 4 pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, piwnicą i balkonem, położonym na działce zabudowanej dodatkowo budynkiem warsztatowym z częścią mieszkalną. Nieruchomość w zabudowie jednorodzinnej, wybudowana w technologii tradycyjnej, ma cenę wywołania 270 750 zł.
Legnica, dolnośląskie
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 76,18 m², położony na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku w Legnicy (obręb Kartuzy), składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, z oknami PCV, panelami na podłogach w pokojach, wyposażoną kuchnią oraz łazienką z WC wykończoną płytkami.
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie